Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski rozstali się?


Sablewska MazolewskiMaja Sablewska (36 l.) i Wojtek Mazolewski (40 l.) nie uratowali swojego związku…
Kilka miesięcy temu media informowały o rozstaniu byłej niani dziecka Natalii Kukulskiej i muzyka. W tabloidach nie brakowało informacji o tym, że Wojtek ma wyraźną słabość do kobiet, a szczególnie od pewnej znanej aktorki.
Później nieoczekiwanie para postanowiła dać sobie jednak jeszcze jedną szansę. Znów pojawiali się wspólnie na imprezach i wydawało się, że kryzys już za nimi. Okazuje się, że jednak nie.
„Wiele rzeczy o których się pisało to była prawda. Niedawno wydarzyło się coś co przelało czarę goryczy. Majka nie wytrzymała i zakończyła związek, który już od mniej więcej roku przechodził kryzys” – ujawnił informator Pudelka.
Wydaje się, że faktycznie coś jest na rzeczy, bo gwiazda TVN Style wyraźnie ożywiła się na portalach społecznościowych, gdzie zamieszcza wymowne wpisy i zdjęcia!
„Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś… 'może nie wiem czego chce / ale na pewno wiem czego nie chcę’. Ja też wiem czego nie chcę… Szkoda życia. Jedno słowo: ULGA” – czytamy na Instagramie Majki pod zdjęciem, na którym pokazała kawałek pupy.
Nie podejmiemy się jednak próby interpretacji tego, co autorka miała na myśli…
źródło: pomponik.pl
Biografia Mai
Maja Sablewska (ur. 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu[1]) – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Była jurorką w pierwszej edycji programu X Factor.
W 1996 roku po koncercie Natalii Kukulskiej, jako szesnastolatka założyła i prowadziła jej fanklub. Liczne spotkania po koncertach z artystką sprawiły, że Sablewska weszła z nią w bliższe relacje[2]. W wieku 19 lat została poproszona przez piosenkarkę o opiekę nad jej synem, w związku z czym przeprowadziła się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy, przerywając studia na drugim roku geografii. W 2000 zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz (związana z wytwórnią Universal Music Poland)[3]. Dzięki temu w 2003 można było oglądać ją w programie Jestem, jaki jestem u boku Michała Wiśniewskiego i towarzyszących mu gwiazd, jako asystentkę Katarzyny Kanclerz.
W wytwórni, w której wówczas pracowała (Universal Music Poland), zajmowała się sprawami Kasi Kowalskiej. Poznała tam Dodę, wokalistkę grupy Virgin. Kiedy zespół rozpadł się (początek 2007), piosenkarka powierzyła opiekę nad swoją solową karierą Sablewskiej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Wojtka
Wojtek Mazolewski ((Wojciech Mazolewski), ur. w 1976 roku w Gdańsku) – polski gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy, jeden z współtwórców yassu, lider zespołów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet[1]. Jego bratem jest Mazzoll.
Zaczynał przygodę z muzyką od fascynacji muzyką punk, występował z grupą Iwan Groźny swojego brata, późniejszego prekursora yassu, Mazzolla. Z czasem jednak zainteresował się jazzem. Łącząc te dwa style, przyłożył się do powstania yassu.[1]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz