Maja Sablewska i jej chłopak wrócili do siebie?


Sablewska MazolewskiRelacja Mai Sablewskiej (36 l.) i muzyka Wojtka Mazolewskiego (40 l.) jest trochę niczym bumerang…
Niby oboje się od siebie oddalają, rozstają, by po pewnym czasie ponownie do siebie wrócić. Nigdy zresztą nie ukrywali, że ich miłość nie należy do tych najłatwiejszych.
Dlatego, gdy jeszcze byli parą, bywało pomiędzy nimi gwałtownie. Oficjalnie parą nie są już jednak od pół roku, ale w okolicach świąt Bożego Narodzenia znowu można było ich zobaczyć razem!
Pojawili się w jednej z warszawskich restauracji. Przy butelce dobrego wina spędzili miłe popołudnie. I wcale nie było widać, że wspólna rozmowa sprawia im kłopot.
Wręcz przeciwnie, niczym para dobrze znających się osób długo ze sobą konwersowali. W ich spotkaniu było coś z przyjacielskiego spotkania.
Kto wie, jakie zmiany przyniesie dla nich nowy rok?
źródło: pomponik.pl
Biografia Mai
Maja Sablewska (ur. 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu[1]) – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Była jurorką w pierwszej edycji programu X Factor.
W 1996 roku po koncercie Natalii Kukulskiej, jako szesnastolatka założyła i prowadziła jej fanklub. Liczne spotkania po koncertach z artystką sprawiły, że Sablewska weszła z nią w bliższe relacje[2]. W wieku 19 lat została poproszona przez piosenkarkę o opiekę nad jej synem, w związku z czym przeprowadziła się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy, przerywając studia na drugim roku geografii. W 2000 zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz (związana z wytwórnią Universal Music Poland)[3]. Dzięki temu w 2003 można było oglądać ją w programie Jestem, jaki jestem u boku Michała Wiśniewskiego i towarzyszących mu gwiazd, jako asystentkę Katarzyny Kanclerz.
W wytwórni, w której wówczas pracowała (Universal Music Poland), zajmowała się sprawami Kasi Kowalskiej. Poznała tam Dodę, wokalistkę grupy Virgin. Kiedy zespół rozpadł się (początek 2007), piosenkarka powierzyła opiekę nad swoją solową karierą Sablewskiej.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Wojtka
Wojtek Mazolewski ((Wojciech Mazolewski), ur. w 1976 roku w Gdańsku) – polski gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy, jeden z współtwórców yassu, lider zespołów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet[1]. Jego bratem jest Mazzoll.
Zaczynał przygodę z muzyką od fascynacji muzyką punk, występował z grupą Iwan Groźny swojego brata, późniejszego prekursora yassu, Mazzolla. Z czasem jednak zainteresował się jazzem. Łącząc te dwa style, przyłożył się do powstania yassu.[1]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz