Maja Hyży pogodziła się z Grzegorzem?


hyzy-grzegorz-majaRelacje między Mają a Grzegorzem Hyżym są od dłuższego czasu napięte. Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego jednej z gazet udzieliła kilka tygodni temu Maja. Wyznała dziennikarzowi, że były mąż nie interesuje się synami oraz płaci na nich za małe alimenty. Hyży natychmiast zareagował! Zagroził, że poda matkę swoich dzieci do sądu. Ostatecznie udało się tego uniknąć, a skłócone strony zawarły porozumienie. Jak teraz wyglądają ich relacje?
Magazyn „Flesz” dowiedział się, że Maja przeprosiła Grzegorza i obiecała, że już nigdy nie będzie rozmawiała z mediami na temat ich życia prywatnego. Ich znajomi twierdzą jednak, że stosunki między Mają a Grzegorzem nadal są raczej chłodne. Hyży skupia się obecnie na nowej rodzinie, którą tworzy z Agnieszką Popielewicz, remoncie ich wspólnego mieszkania oraz na nagrywaniu płyty. Jego była żona również chce zaistnieć na rynku muzycznym.
Nadchodzące święta ich dzieci spędzą z mamą. Tata najprawdopodobniej zabierze synów na wyjazd na ferie. Myślicie, że to koniec nieporozumień między Hyżymi?
źródło: gwiazdy.wp.pl