Maja Hyży pochwaliła się nowym partnerem


Maja Hyzy i MateuszMaja Hyży (26 l.) znów zakochana! Na dobre zapomniała o nieudanym małżeństwie z Grzegorzem (29 l.) i związała się z nowym facetem. Na dowód zamieściła ich wspólne zdjęcie.
Odkąd Maja rozstała się z Grzegorzem, długo nie mogła odnaleźć szczęścia do związków. Czasem miała wrażenie, że już nigdy się nie zakocha. Zwłaszcza, że rozwód z byłym mężem należał do tych bardziej bolesnych. Eksmałżonek szybko związał się z Agnieszką Popielewicz (31 l.), z którą jakiś czas temu wziął ślub. To skomplikowało Mai życie.
„Wiadomo, że patrzę na to z perspektywy mojego byłego związku i też czerpię z tego i później przelewam to na mój kolejny związek” – tłumaczyła swoje nieudane próby.
Jednak chyba wreszcie los się do niej uśmiechnął. Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się informacje, jakoby wokalistka znów była w związku! Podobno dawno nie była tak zakochana! Uchyliła rąbka tajemnicy na temat tej znajomości.
„Jest moim takim skarbem, który trzymam w środku i nikomu nie pokażę” – zapewniała w rozmowie z portalem Jastrzębskiej.
Obietnicy nie dotrzymała i pochwaliła się wspólną fotką z Mateuszem! Zdjęcie opublikowała na swoim profilu na Instagramie.
źródło: pomponik.pl i Instagram.com
Biografia Mai
Maja Hyży, z domu Krygier[1] (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu[1]) – polska wokalistka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor[2].
24 marca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej QL City ukazał się debiutancki album piosenkarki zatytułowany W chmurach[3]. W pracach nad płytą piosenkarkę wsparli Piotr Siejka, Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan[4]. Nagrania były promowane teledyskiem do utworu „Będę kochać”, który wyreżyserował Michał Kwiatek.
W czerwcu 2015 wzięła udział w koncercie „SuperPremier” z piosenką „Będę Kochać” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[5].
Życie prywatne
Maja Hyży związana była z wokalistą Grzegorzem Hyży, z którym ma dwóch synów-bliźniaków. Para poznała się podczas jednego ze spotkań ze znajomymi na karaoke[6]. W 2013 roku wystąpili razem w programie X Factor, w którym oboje dotarli do odcinka półfinałowego. Kilka miesięcy po finale talent-show małżeństwo rozstało się[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz