Maja Hyży o rozstaniu z Grzegorzem


hyzy-grzegorz-majaKilka lat temu widzowie emocjonowali się ich występami w programie „X Factor”. Grzegorz i Maja Hyży byli małżeństwem, jednak w programie trafili do oddzielnych grup i musieli ze sobą konkurować. Widzowie pokochali sympatyczną parę, ale ich związek nie przetrwał, każde z nich poszło osobną ścieżką. Niedawno, z okazji wydania płyty, Maja Hyży wzięła udział w czacie z fanami.
Jedno z pytań dotyczyło przyczyn rozstania z mężem. Artystka odpowiedziała szczerze i obszernie.
– Czasami tak bywa, że ludzie pomimo starań nie potrafią się porozumieć, więc wspólnie stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie się rozstać. Jesteśmy dobrymi znajomymi, wspieram Grześka jak tylko mogę, bo przecież jest ojcem dwójki moich dzieci.
Jeden z fanów chciał wiedzieć, co dzieje się w życiu uczuciowym Mai. Jest zakochana?
– Tak, jestem zakochana już od 3 lat w moich dwóch synkach. A czas pokaże, co dalej – odparła.
Zdradziła jednak, jacy mężczyźni podobają jej się najbardziej.
– Wysoki, ciemny blondyn, niekoniecznie wystylizowany, nierzucający się w oczy. Skromny facet, ale wiedzący, czego chce od życia.
Maja i Grzegorz mają dwójkę dzieci, 3-letnich bliźniaków Alexandra i Wiktora. Jak wokalistka łączy muzykę z obowiązkami rodzicielskim?
– Jest to kwestia organizacji i wszystkie matki nakłaniam do tego, by nie rezygnowały ze swoich marzeń, bo wszystko jest możliwe i wszystko da się pogodzić – wystarczy dużo chęci. W nas siła!
Po rozstaniu z żoną Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz. Para jednak nie komentuje swojego związku. Zobacz, jak seksownie Popielewicz wyglądała niedawno na nagraniu „Tańca z Gwiazdami”.
źródło: plotek.pl

Dodaj komentarz