Maja Hirsch i Jacek Braciak nie są już razem


hirsch-braciakMaja Hirsch i Jacek Braciak przez wiele lat tworzyli udany związek. Doczekali się nawet 12-letniej dziś córki, Marysi. Para uchodziła za jedną z najlepiej dobranych w polskim show-biznesie. Zakochani doskonale się rozumieli, bardzo chronili swoją prywatność i rzadko pojawiali się razem na salonach. Nie przeszkadzał im fakt, że aktorka jest aż o 16 centymetrów wyższa od partnera.
Niestety, ostatnio wyszło na jaw, że ich drogi rozeszły się. Skrywaną przez wiele miesięcy tajemnicę zdradziła Maja.
Hirsch i Braciak nigdy nie zdecydowali się na ślub. Przez wiele lat wychodzili z założenia, że nie jest im on potrzebny do szczęścia.
Maja i Jacek tworzą idealną parę. Oboje mają nieprzeciętne poczucie humoru, a do życia podchodzą z ogromnym dystansem. jednak dotychczas nie zdecydowali się na ślub, ponieważ boją się, że więzy małżeńskie mogłyby popsuć ich związek. Wszak Jacek ma już za sobą nieudane małżeństwo – zdradził jakiś czas temu ich znajomy.
W zeszłym roku pojawiły się pierwsze plotki na temat kryzysu w ich związku. Para pilnie strzegła jednak informacji na ten temat. Wreszcie aktorka postanowiła potwierdzić to, czego wielu się domyślało.
– To prawda. Rozstałam się z Jackiem w kwietniu ubiegłego roku. Nie chcę tego szerzej komentować. Powiedziałam tyle, ile uważam za słuszne – zdradziła Hirsch w rozmowie z „Plejadą”.
Nie wiadomo, co było przyczyną decyzji Mai i Jacka.
źródło: gwiazdy.wp.pl