Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski: znamy płeć ich dziecka


Maja Bohosiewicz spodziewa się dziecka. To będzie drugie dziecko aktorki. W weekend Bohosiewicz urządziła bajeczne baby shower, w którym wzięły udział najbliższe przyjaciółki gwiazdy, w tym Zosia Ślotała, która sama niedawno została mamą.

Maja pochwaliła się zdjęciami z baby shower! Przypomnijmy, że to jedna z najchętniej urządzanych imprez przez polskie gwiazdy. Trend ten przyszedł do nas oczywiście prosto zza oceanu. Zdjęciami ze swojego baby shower chwaliły się siostry Kardashian, Beyonce czy Ciara. Na naszym rynku baby shower urządzała już Zosia Ślotała, Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Kukulska czy Anna Lewandowska. Dla tych, którzy nie wiedzą, baby shower to impreza „powitalna” z okazji przyszłych narodzin dziecka. Zwykle urządzają je przyjaciółki młodych mam, a odbywa się ona zwykle miesiąc przed narodzinami dzieci.

Tym razem imprezę urządziła Bohosiewicz. Aktorka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Impreza baby shower odbyła się w sobotę, a zdjęciami z imprezy Maja pochwaliła się na Instagramie. Fani nareszcie dowiedzieli się, jakiej płci będzie drugie dziecko Mai! Gwiazda do tej pory utrzymywała tę informację w tajemnicy. Aktorka strzeże swoją prywatność, stąd o narodzinach jej pierwszego dziecka dowiedzieliśmy się nie z tabloidów, ale właśnie od niej samej.

Tak jest i tym razem. Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka. Aktorka dodała zdjęcia z baby shower, na którym bawiła się z nią m.in. Zosia Ślotała, która też zaledwie kilka tygodni temu została mamą. W baby shower Mai wzięła udział także Zofia Zborowska oraz Sonia Bohosiewicz, siostra Mai. Maja zamieściła kilka zdjęć, na których fani mogą podejrzeć, jak bawiły się gwiazdy. Aktorka postanowiła zdradzić fanom, jakiej płci będzie jej maleństwo. Bohosiewicz urodzi …. dziewczynkę!

Przypomnijmy, że Maja w 2016 roku po raz pierwszy została mamą. Wówczas na świecie pojawił się syn Zachary. Jego ojcem jest wieloletni partner aktorki, Tomasz Kwaśniewski. Tym razem Bohosiewicz lada dzień zostanie mamą dziewczynki!
źródło: gala.pl

Biografia Mai

Maja Bohosiewicz (ur. 20 listopada 1990 w Żorach) − polska aktorka.

Dzieciństwo i edukacja
Urodziła się w rodzinie polskich Ormian. Ma trójkę rodzeństwa: braci Łukasza (ur. w 1973) i Mateusza (ur. w 1988) oraz starszą siostrę Sonię, która także jest aktorką. Maja Bohosiewicz jest również siostrą stryjeczną aktora Jakuba Bohosiewicza.

Jest absolwentką Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie[1].

Kariera
Zadebiutowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Studiuje reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej[2].

We wrześniu 2013 roku pojawiła się na okładce polskiej edycji magazynu „Playboy”.

Jesienią 2014 roku została uczestniczką drugiej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. Zajęła ostatecznie, ósme miejsce w finale konkursu.

Życie prywatne
W 2016 roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko, syn Zachary. Jego ojcem jest partner aktorki, Tomasz Kwaśniewski[3].

Ostatnie filmy
2015 Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy – Matka chłopca u dentystki
2014 Pani z przedszkola – Kasia
2013 Leszczu – Celestyna
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 136 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *