Maja Bohosiewicz i jej chłopak powitali kolejne dziecko


Maja Bohosiewicz (26 l.) urodziła! Na świecie jest już jej córeczka. Celebrytka jeszcze nie zdradziła jej imienia.

Na świecie jest już drugie dziecko Bohosiewicz i jej chłopaka Tomasza. O radosnej nowinie szczęśliwi rodzice poinformowali za pośrednictwem Instagrama. „Gratuluję! Już nigdy nie będziemy spać” – żartobliwie zwróciła się do ukochanego celebrytka. Z kolei on oświadczył: „Teraz mam dwie damy do kochania. Polecam”.

Imienia dziewczynki jeszcze nie zdradzili.

Przypomnijmy, że Maja i Tomasz w czerwcu 2016 roku powitali pierwsze dziecko – syna Zacharego. Zatem między rodzeństwem jest jedynie nieco ponad rok różnicy.

Z gratulacjami pospieszyła m.in. Paulina Krupińska. „Gratulacje dla całej rodzinki a szczególnie dla dzielnej mamy. Teraz jedziemy na tym samym wózku” – napisała. Ona sama także jest mamą dwojga dzieci.

„W moje imieniny. Gratulacje przez najbliższe 3 lata zamówicie sobie zapas kawy” – pisała z kolei Marta Żmuda-Trzebiatowska, która wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko.

Komentarz zostawiła również Ola Kwaśniewska. „Witam małą Kwaśniewską! Miejcie cudnie!” – napisała, nawiązując do nazwiska chłopaka Bohosiewicz.
źródło: pomponik.pl

Biografia Mai

Maja Bohosiewicz (ur. 20 listopada 1990 w Żorach) − polska aktorka.

Dzieciństwo i edukacja
Urodziła się w rodzinie polskich Ormian. Ma trójkę rodzeństwa: braci Łukasza (ur. w 1973) i Mateusza (ur. w 1988) oraz starszą siostrę Sonię, która także jest aktorką. Maja Bohosiewicz jest również siostrą stryjeczną aktora Jakuba Bohosiewicza.

Jest absolwentką Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie[1].

Kariera
Zadebiutowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Studiuje reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej[2].

We wrześniu 2013 roku pojawiła się na okładce polskiej edycji magazynu „Playboy”.

Jesienią 2014 roku została uczestniczką drugiej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. Zajęła ostatecznie, ósme miejsce w finale konkursu.

Życie prywatne
W 2016 roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko, syn Zachary. Jego ojcem jest partner aktorki, Tomasz Kwaśniewski[3].

Ostatnie filmy
2015 Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy – Matka chłopca u dentystki
2014 Pani z przedszkola – Kasia
2013 Leszczu – Celestyna
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 36 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *