Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki zaręczyli się


waligorska-lisieckiDla wielbicieli Wioletki z „Rancza” nie jest to dobra wiadomość. Grająca ją Magdalena Waligórska (35 l.) przyjęła właśnie oświadczyny!
Na dzień przed walentynkami, 13 lutego, aktorka zagrała w Teatrze Nowym w Zabrzu w premierze jej monodramu „Lady M”.
Po przedstawieniu za kulisami czekał na nią partner Mateusz Lisiecki (29) z gratulacjami oraz… niespodzianką.
– Wywołał mnie z bankietu – opowiada „Rewii” aktorka. – Ku mojemu zdziwieniu ukląkł i poprosił mnie o rękę. Nie potrafiłam powstrzymać łez wzruszenia. On jest taki romantyczny i rycerski… A nawet tradycyjny, żeby nie powiedzieć, że w wielu życiowych kwestiach nieco staroświecki. Bardzo mi się to podoba. Dzięki temu czuję się przy nim bezpieczna. Wiele dla mnie zrobił – mówi Waligórska.
Aktorka, mówiąc o rycerskości swojego narzeczonego, ma tu zapewne na myśli to, co wydarzyło się latem ubiegłego roku, kiedy jeden z aktorów serialu „Ranczo” obraził ją niewybrednymi komentarzami.
W czasie emocjonalnej wymiany zdań, jaka się wtedy wywiązała, Mateusz bez wahania stanął w obronie Magdy.
Tamte dramatyczne sceny rozgrywały się w tym samym zabrzańskim teatrze. Konflikt trwał od dłuższego czasu i miał bardzo poważne podłoże. Jednak dopiero stanowcza postawa Mateusza ukróciła niewybredne ataki na aktorkę. Oczywiście cała sprawa ma już ciąg dalszy i swój finał znajdzie najpewniej w sądzie.
Mateusz Lisiecki, jak zapowiedział, nie pozwoli nikomu skrzywdzić ukochanej. Sprawdził się jako mężczyzna, na którego zawsze można liczyć także wtedy, gdy aktorka ciężko zachorowała.
– Był najczulszym opiekunem. I choć, oczywiście jak każdy, ma też swoje wady, wiem, że to przyjaciel na dobre i złe – mówi Waligórska.
źródło: pomponik.pl