Magdalena Waligórska i Lisiecki zamieszkali razem


waligorska-lisieckiZwiązek Magdy Waligórskiej (35 l.) i Mateusza Lisieckiego (28 l.) robi się coraz poważniejszy!
Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec. Kocham cię w kapeluszu i w berecie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona – takie wyznanie usłyszała ostatnio z ust ukochanego Mateusza, Magdalena.
Aktorska para wspólnie poprowadziła galę „Metamorfozy gwiazd”, recytując miłosną poezję Gałczyńskiego i fragmenty „Snu nocy letniej”. Zakochani sprawdzili się w tej roli znakomicie.
– Magda promienieje, nigdy nie była tak szczęśliwa – zdradza „Na żywo” znajoma aktorki. – O tym, że z Lisieckim łączy ją silne uczucie, świadczy fakt, że ukochany ostatnio wprowadził się do niej.
Waligórska i Mateusz poznali się 8 miesięcy temu w Zabrzu, gdzie na deskach Teatru Nowego zagrali w komedii „Wysokie napięcie”. Ona wcielała się w znudzoną małżeństwem kobietę, on młodego elektromontera, który kradnie jej serce. Sceniczne emocje przeniosły się do rzeczywistości.
– To była miłość od pierwszego wejrzenia – twierdzi osoba z otoczenia pary. – Ze spektaklem podróżowali po całej Polsce, mając okazję, by poznać się bliżej. Do Warszawy wrócili już jako para – mówi nasze źródło.
Choć Lisiecki ma mieszkanie w stolicy, wprowadził się do apartamentu ukochanej. – Co ciekawe, szybko wkradł się w łaski jej psa, Pana Kuleczko, który nie akceptował adoratorów Magdy – śmieje się jej znajoma. I dodaje, że zakochani świetnie się rozumieją.
Kochają teatr, poezję, dobrą kuchnię. Ostatnio odkryli w sobie jeszcze jedną pasję – aranżację wnętrz. Zaczęli od remontu łazienki. Magda przekonała się, jak dobrze mieć mężczyznę u boku.
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz