Magdalena Waligórska i jej mąż wkrótce zostaną rodzicami


waligorska-lisiecki​Magdalena Waligórska (36 l.) i Mateusz Lisiecki (29 l.) wkrótce zostaną rodzicami! Aktorka pochwaliła się dobrą nowiną w magazynie. Dziecko przyjdzie na świat za cztery miesiące.
Waligórska i Lisiecki pobrali się latem zeszłego roku. Uroczystość odbyła się we Włoszech. Aktorka tłumaczyła, dlaczego właśnie tam.
„Pewnego dnia, będąc na wiosennym spacerze, postanowiliśmy wybrać się do Rzymu na kilkudniowe wakacje. Będąc tam, odwiedziliśmy polski konsulat. Był tam gigantyczny taras pełen kwiatów i drzew pomarańczowych, które właśnie kwitły. Zapach był tak oszałamiający, że w jednej chwili stwierdziliśmy, że chcemy wziąć ślub właśnie tam” – opowiadała w „Twoim Imperium”.
Dodawała, że teraz ona i mąż „chcą nacieszyć się sobą”, a o dziecku „pomyślą później”. To „później” przyszło niespodziewanie szybko i aktorka jest w piątym miesiącu ciąży!
„Na razie czuję się świetnie i nie mogę się doczekać, kiedy zostanę mamą. Nie znamy jeszcze płci. Najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe” – powiedziała w „Party”.
Po porodzie wcale nie zamierza zrobić sobie dłuższej przerwy od pracy. Będzie dzieliła się opieką nad dzieckiem z mężem.
źródło: pomponik.pl
Biografia Magdaleny
Magdalena Waligórska-Lisiecka (ur. 5 stycznia 1981 w Jędrzejowie) – polska aktorka teatralna i filmowa.
Waligórska-Lisiecka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Wydział Aktorski we Wrocławiu), którą ukończyła w 2007. Studiowała wiedzę o teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie.
Przed rozpoczęciem studiów grała w filmach i serialach, głównie role epizodyczne, m.in. w filmie Romana Polańskiego Pianista, w serialach Klan i Na dobre i na złe. Ogólnopolską rozpoznawalność zyskała dzięki wcielaniu się w rolę barmanki Wioletki w serialu Ranczo, w którym grała w latach 2006–2009 i 2011–2015.
2 września 2016 roku Magdalena Waligórska-Lisiecka wzięła ślub z aktorem Mateuszem Lisieckim. Para przyjęła podwójne nazwiska.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Mateusza
Mateusz Lisiecki ma 29 lat. Widzom znany jest z epizodów w popularnych serialach takich jak „Ojciec Mateusz”, czy „Na Wspólnej”. Aktor ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Otrzymał nagrodę aktorską XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę Dziada w przedstawieniu „Bóg mówi Słowo” na podstawie dzieł Stanisława Wyspiańskiego. w 2011 roku zagrał główną rolę męską w zrealizowanym dla Teatru Telewizji przedstawieniu DNA w reż. Wawrzyńca Kostrzewskiego. Jest aktorem Teatru Nowego w Zabrzu.
źródło: fokus.tv

Dodaj komentarz