Magdalena Soszyńska i Paweł Michno wzięli rozwód


Soszynska i MichnoMagdalena Soszyńska (33 l.) została singielką!
Tancerka niedawno wyznała, że zdecydowała się na dobre odejść z „Tańca z gwiazdami”. Soszyńska przez ostatnie 11 lat brała udział w większości edycji tego show. Teraz okazuje się, że to nie jedyne rozstanie w jej życiu.
W rozmowie z „Gwiazdami” zdradziła, że kilka miesięcy temu rozstała się z mężem! Tancerka od lat była związana ze swoim kolegą po fachu, Pawłem Michno. W 2007 roku wzięli ślub, niedługo później urodził im się syn. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu.
Soszyńska nie zamierza jednak zamartwiać się i popadać w depresję. Przeciwnie! Zamierza otworzyć własną szkołę tańca, o czym od dawna marzyła.
„Poczułam, że to jest najlepszy dla mnie czas na zmiany. Robię rewolucję w swoim życiu. Zmiany w życiu prywatnym nie były bez znaczenia” – wyznała „Gwiazdom”.
źródło: pomponik.pl
Biografia Magdy
Magdalena Soszyńska (ur. 23 lutego 1983 w Gdańsku) – polska zawodowa tancerka reprezentującą najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, która zyskała popularność jako trenerka tańca w programie Taniec z gwiazdami.
W 2005 roku Soszyńska zadebiutowała jako trenerka tańca programu Taniec z gwiazdami emitowanego przez telewizję TVN. Wystąpiła wówczas w pierwszej edycji w parze z Andrzejem Nejmanem, z którym zajęła ostatecznie trzecie miejsce. W drugim sezonie programu partnerowała Conrado Moreno, z którym zakończyła udział na szóstym miejscu. W 2006 roku wystąpiła w trzeciej edycji programu w parze z Rafałem Cieszyńskim i zajęła z nim ósme miejsce. W 2007 roku wzięła udział w piątej odsłonie show i zajęła w nim ostatnie, dziesiąte miejsce w parze z Wojciechem Majchrzakiem. Jesienią tegoż roku partnerowała Rafałowi Bryndalowi w ósmej edycji programu, w której zajęła czwarte miejsce. W 2008 roku została trenerką tańca Mariusza Pudzianowskiego, z którym zajęła ostatecznie drugie miejsce w finale siódmej edycji programu, przegrywając jedynie z Magdaleną Walach i Cezarym Olszewskim. Podczas ósmego sezonu widowiska partnerowała Samborowi Czarnocie, z którym zajęła dziewiąte miejsce. Wiosną 2009 roku wzięła udział w dziewiątej edycji, w której zajęła szóste miejsce w parze z Pawłem Nastulą. W 2010 roku zajęła ostatnie, dwunaste miejsce w jedenastym sezonie show w parze z Przemysławem Miarczyńskim. Jesienią tegoż roku wzięła udział w dwunastej edycji programu, w której była trenerką tańca Andrzeja Gołoty, z którym zajęła piąte miejsce. W trzynastej edycji programu zajęła jedenaste miejsce w parze z Stanisławem Karpiel-Bułecką.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Pawła
Paweł Michno – polski choreograf, instruktor tańca i tancerz zawodowy (uzyskał dyplom ZASP). Jest również sędzią tanecznym. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach.
Pracował jako choreograf w programie You Can Dance – Po prostu tańcz transmitowanym w telewizji TVN. Od 2007 roku jest instruktorem tańca w Egurrola Dance Studio, prowadzi formację Jazz One i tworzy dla niej choreografie. Formacja Jazz One odniosła już wiele sukcesów m.in. wywalczyła dwukrotnie tytuły Mistrzów Polski oraz Mistrzów Świata (2010, 2011).
Rodzina
Od 2007 żonaty jest z tancerką Magdaleną Soszyńską, z którą ma syna Juliana (ur. 2009).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz