Magdalena Cielecka i jej chłopak są w szczęśliwym związku


cielecka-wajntraubKilka lat temu Magdalena Cielecka (44 l.) w Izraelu zafascynowała się przystojnym Dawidem. Czy dziś aktorka ma powody do zazdrości?
Są razem już prawie cztery lata. Wyremontowali i urządzili warszawskie mieszkanie Magdy, które miało być ich azylem. Jednak wydaje się, że od pewnego czasu ich związek utknął w martwym punkcie. Cielecka przyznaje, że nie jest łatwą partnerką.

– Mężczyźni przy rozstaniu płaczą. Ale nie żałują tego wspólnego czasu. Mówią, że jestem wyzwaniem, że nie jestem łatwa – wyznała w wywiadzie w miesięczniku „Twój Styl”.

Choć kiedyś w związkach szukała ekstremalnych doznań, dziś coraz częściej myśli o stabilizacji. – Wiem, czego chcę. Miłości, spokoju, zakorzenienia – mówi. Tymczasem jej relacji daleko do tradycyjnych związków. Dawid dużo czasu spędza w Izraelu, gdzie pracuje jako przewodnik. Aktorce pozostaje towarzystwo wieloletnich współpracowników z teatru, których traktuje jak swoją rodzinę.

– Jesteśmy związkiem z dużym stażem, blisko 20 lat. Wiemy o sobie wszystko – mówi o swoich przyjaciołach.

Koledzy towarzyszą Magdzie w każdym z ważnych wydarzeń w jej życiu. Jak dowiedział się „Dobry Tydzień”, ostatnio byli świadkami kolejnego. Pod koniec listopada aktorka wraz z zespołem wyjechała do Paryża. Grała tam w spektaklu „Francuzi” wystawianym na deskach teatru Chaillot.

– Magda miała tam wielbiciela, wiernego adoratora, który zawsze był blisko i dawał jej odczuć, jak bardzo jest piękna i utalentowana – zdradza nam tygodnikowi obecna na miejscu.

Podobno aktorkę ujęła atencja przystojnego Francuza. Zwłaszcza że zawsze udziela jej się wyjątkowa atmosfera „Miasta Miłości”, które uwielbia. A podczas ostatniego pobytu w Paryżu brakowało jej towarzystwa ukochanego mężczyzny. To Dawid zawsze był jej najwierniejszym wielbicielem, potrafił przychodzić na jedno przedstawienie nawet po kilkanaście razy. Jednak kiedy obowiązki wzywają go do Ziemi Świętej, wszystko inne przestaje się liczyć.

Dawid jest uznawany za znawcę kultury żydowskiej i charyzmatycznego przewodnika. Uczestnicy wycieczek lubią z nim jeździć także dlatego, że ma sprawdzoną od lat metodę: występuje w parze z atrakcyjną koleżanką.

– On popisuje się wiedzą i anegdotami, ona, pełna uroku, dba o komfort klientów. Tak przez lata pracował ze swoją żoną Elizą. Byli skuteczni, z ich usług korzystało nawet Ministerstwo Turystyki, kiedy przyjmowało grupy VIP-ów – zdradza „Dobremu Tygodniowi” znajomy przewodnika.

Magda zawsze była tolerancyjna wobec swoich partnerów. Jednak świadomość, że ukochany spędza całe tygodnie w towarzystwie podzielającej jego pasje koleżanki z pracy, nie jest łatwa dla żadnej kobiety. – Z czasem, żyjąc z drugim człowiekiem, poznając go, wszystko staje się jasne: ufasz albo musisz odejść – mówi aktorka.
źródło: pomponik.pl
tagi: Wajntraub

Biografia Magdy

Magdalena Cielecka (ur. 20 lutego 1972 w Myszkowie) – polska aktorka.

Dzieciństwo spędziła w Żarkach-Letnisku. Absolwentka VII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. Jej ojciec zmarł, kiedy miała 19 lat. W 1995 ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie. Zadebiutowała w filmie Barbary Sass Pokuszenie (1995). Największą popularność zdobyła dzięki filmowi Samotność w sieci oraz roli w serialu Magda M., a przede wszystkim dzięki rolom teatralnym, szczególnie w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Od 2008 jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie.

Występowała w Nowym Jorku (Dybuk, 2004; Krum, 2007 – spektakle w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego), Francji (Awinion), Belgii, na festiwalu w Edynburgu (wzbudzając entuzjazm brytyjskiej krytyki w 2008). W styczniu 2008 prezentowała dwa filmy ze swoim udziałem w Londynie (cykl „Polskie piękności”). W 2006 uczestniczyła w Festiwalu Polskich Filmów w Seattle. Na początku 2008 jako aktorka z filmu Katyń była obecna na festiwalu w Berlinie i na gali oscarowej.

Jest twarzą firmy Avon w Polsce. Reklamowała także gazetę „Dziennik”. W dwunastej serii programu TVN „Szymon Majewski Show” parodiowała Joannę Krupę w części „Rozmowy w tłoku”.

Przez kilka lat związana była z reżyserem Grzegorzem Jarzyną, a następnie z aktorem Andrzejem Chyrą.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 93 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *