Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot powitają dziecko


Magdalena Bieńkowska (26 l.) i Łukasz Kubot (38 l.) zostaną rodzicami.
Znany tenisista i Miss Polski 2015 swoje zaręczyny ogłosili w maju tego roku, w dniu 38. urodzin Łukasza. Sportowiec spędzał je z ukochaną w Sydney. Oświadczył się na tle słynnej opery.

Teraz zakochani zdradzili, że wkrótce powitają na świecie dziecko.

Na Instagramie opublikowali zdjęcia z pierwszej ciążowej sesji – widzimy na nich Magdę pozującą z dużym brzuszkiem i obejmującego ją Łukasza.

Czy para zdecyduje się na ślub jeszcze przed rozwiązaniem, tego nie wiadomo. Oboje bardzo chronią swoją prywatność.

Tenisista miał wcześniej kilka partnerek, był zaręczony z Katarzyną Piter – ich drogi rozeszły się jednak w 2014 roku. Magda widywana była z kolei m.in. z Antkiem Królikowskim.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Magdzie

Magdalena Bieńkowska (ur. 3 października 1993 w Mikołajkach) – Miss Polski 2015[3], reprezentantka Polski w konkursie Miss International 2016, w którym znalazła się w ścisłym finale (TOP 15)[4].
Naukę w szkole średniej rozpoczęła w I Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy, po czym kontynuowała ją w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Marion Dönhoff STO w Mikołajkach. W 2015 obroniła pracę licencjacką na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie została studentką studiów drugiego stopnia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego[5]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Łukaszu

Łukasz Kubot (ur. 16 maja 1982 w Bolesławcu[1]) – polski tenisista, triumfator Australian Open 2014 i Wimbledonu 2017 w grze podwójnej, były lider rankingu ATP deblistów, zwycięzca dwudziestu czterech turniejów deblowych ATP Tour oraz finalista dwóch turniejów singlowych ATP Tour i piętnastu turniejów deblowych ATP Tour. Reprezentant Polski w Pucharze Davisa od 2001.
Mieszka w Lubinie, a jego baza treningowa znajduje się w Pradze[1]. Trenerami Kubota są Czesi Jan Stočes i Ivan Machytka[1]. Reprezentuje dwa kluby: polski KKT Wrocław oraz czeski TK Neridé[1]. Syn Janusza Kubota, byłego piłkarza i trenera. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 257 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *