Magda Steczkowska i Piotr Królik – wspólne wywiady


Steczkowska-Krolik
Wywiad dla Gali

Gala: Powiedzieliście przed chwilą: Maciek, żadna miłosna, ćwierkająca sesja nie wchodzi w grę”. Jaki tworzycie związek, który właśnie osiągnął pełnoletność? Jesteście razem już 18 lat.

Magda: To mogą nam wydać wspólny dowód osobisty? (śmiech)
Piotr: Ostatnio usłyszeliśmy od jednego z dziennikarzy, że staż związków w show-biznesie przelicza się, mnożąc przez siedem! Wychodzi na to, że razem jesteśmy od ponad stu lat. Niezły wynik. A tak poważnie: 18 lat trwa nasza znajomość, 13 lat jesteśmy małżeństwem. Staramy się nie epatować szczęściem. Jest coś takiego, jak klątwa okładki. Wspólnej okładki i wywiadu, w którym można przeczytać, jaka to para jest spełniona, szczęśliwa, jak im ze sobą dobrze. A po publikacji ta sama para przechodzi do historii. Udzielają kolejnego wywiadu. Tyle że osobno…
Magda: Kochanie, coś sugerujesz?
Piotr: Tak, że zostawię Cię zaraz po tym, jak ukaże się ten wywiad. (śmiech)

Gala: Wszystko razem, razem, razem… To trudne.

Magda: Dla nas nie. Był czas, kiedy pracowaliśmy osobno. Piotr wraz z zespołem Brathanki był nieustannie w trasie, bardzo mi go wtedy brakowało. To był też jeden z powodów, dla których założyliśmy własny zespół razem. Uwielbiam, gdy na scenie Piotr stoi za moimi plecami, czuję się wtedy bezpiecznie.
Piotr: Siedzenie za perkusją „na tyłach” Magdy sprawia mi wielką przyjemność z jeszcze jednego powodu. Uwielbiam obserwować… No właśnie, jak to powiedzieć, żeby ładnie zabrzmiało? Sylwetkę mojej żony.

Zobacz cały wywiad na stronie gala.pl

Zobacz też wywiad pary na wideo w interia.tv
Tagi: Królikowie

(Odwiedzono: 36 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *