Magda Schejbal: Jej partner dementuje plotki o rozstaniu


Merylin Mongo³ - premiera w Teatrze AteneumMagdalena Schejbal i jej partner przechodzą poważny kryzys?
W związku aktorki Magdaleny Schejbal (36 l.) i jej życiowego partnera, pochodzącego z Podhala Sławomira Zięby-Drzymalskiego, zawsze wrzało. Oboje słyną z temperamentu.
Z licznych kryzysów wychodzili dotychczas obronną ręką, ale, jak donosi prasa, ostatnie zgrzyty między nimi sprawiły, że postanowili od siebie odpocząć.
W efekcie aktorka wraz z dwójką dzieci została w Warszawie, a jej ukochany wrócił do Zakopanego.
Jednak chyba nie wszystko stracone, bo kiedy „Twoje Imperium” zadzwoniło do Sławomira Zięby-Drzymalskiego, usłyszało: – Nadal jestem menadżerem Magdy. I chociaż nigdy nie komentuję plotek, to stanowczo dementuję to, że się rozstaliśmy!
źródło: pomponik.pl
Biografia Magdaleny
Magdalena Ewa Schejbal (ur. 7 lutego 1980 we Wrocławiu) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Od czwartej klasy szkoły podstawowej współpracowała przy programie Truskawkowe studio, gdzie występowała przez siedem lat. Przy serialu dla telewizji edukacyjnej Ja i moje życie współpracowała z Małgorzatą Potocką. Później zdecydowała się studiować socjologię, z której zrezygnowała na rzecz aktorstwa.
Pracę w filmie rozpoczęła od roli Jagody w Głośniej od bomb Przemysława Wojcieszka. Otrzymała nagrodę prezydenta Gdyni za debiut aktorski w filmie. Rok później w filmie Superprodukcja zagrała jedną z głównych ról – dziennikarkę Marysię Melską, którą zdesperowany Yanek Drzazga prosi o pomoc w napisaniu scenariusza do tytułowej superprodukcji. W trakcie studiów w szkole teatralnej we Wrocławiu – do której zdała po tym, jak zrezygnowała z socjologii – gościnnie pojawiła się w serialu Kasia i Tomek i zagrała epizod w Fali zbrodni. Popularność przyniosła jej rola podkomisarz Basi Storosz w serialu Kryminalni. Zrezygnowała wówczas z dalszych studiów. Ostatecznie w 2005 została absolwentką wrocławskiej filii PWST.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)