Magda Mołek i Maciej Taborowski powitali kolejne dziecko

42-letnia Magda Mołek Taborowska podzieliła się z fanami radosną nowiną na swoim Instagramie… Gwiazda TVN słynie z tego, że niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, choć sama w swych programach uwielbia wyciągać od gości intymne sekrety.
O Magdzie wiadomo tyle, że ona i jej mąż Maciej Taborowski wychowują syna. Kilka miesięcy temu zdradziła, że spodziewają się kolejnego potomka.
Z „Dzień Dobry TVN” odeszła już jakiś czas temu, by skupić się na przygotowaniach do macierzyństwa i całkowicie zniknąć z mediów.
Jak poinformowała na Instagramie, już jakiś czas temu powitała na świecie drugą pociechę. Przy okazji zdradziła też płeć i imię dziecka.
„Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii. Pięknego weekendu” – napisała Mołek Taborowska na Instagramie.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Magdzie
Magda Mołek, Magdalena Mołek (ur. 30 kwietnia 1976 w Żaganiu[1]) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
W 1995 ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy[2]. Studiowała politologię ze specjalnością dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim[3].
Pracę w telewizji rozpoczęła w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Po wyjeździe do Wrocławia została reporterką w Telewizji Dolnośląskiej. Później prowadziła teleturniej Krzyżówka Szczęścia w TVP Polonia oraz regionalny serwis informacyjny Fakty w TVP Wrocław. Krótko pracowała w stacjach telewizyjnych Canal+ (jako prowadząca magazyn Reflektor) oraz RTL 7[4].
W latach 2001–2002 prowadziła Wydarzenia w TV Puls, po zdjęciu tego programu z anteny przeszła do Telewizji Polskiej. W TVP prowadziła programy Kawa czy herbata i Spełniamy marzenia, a także festiwale piosenki w Opolu i Sopocie[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz