Magdalena Malicka odniosła się do wspólnego wyjścia z Tomaszem Karolakiem (47 l.) na imprezie, podczas której zachowywali się jak para. Nie była jednak zbyt wylewna w kwestii łączącej ich relacji…
Kiedy aktor pojawił się ostatnio na premierze filmu “7 uczuć” z tajemniczą blondynką, którą trzymał za rękę, nie wszyscy rozpoznali, że to wokalistka Magda Malicka, która kilka lat temu nagrała płytę.
Piosenkarka, a także modelka, na co dzień mieszka w Los Angeles, dlatego nie bywa na polskich salonach. Na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 10 tys. osób, zamieszcza często fotki z sesji zdjęciowych, także te bardzo odważne, na których pozuje nago.
Czy teraz, kiedy ona i Karolak niejako “ujawnili się”, będziemy ją częściej widywać w Polsce? Zapytana o to przez Barbarę Pasek, odpowiedziała dość tajemniczo, że “nic się nie zmieniło” i że ma “cygańskie życie”.
Dziennikarka nie dawała jednak za wygraną i dopytała Malicką, czy przeniesie się do Polski. Modelka znów dość wymijająco odpowiedziała, że “to zależy, co się będzie działo”.
Może jej związek z Tomkiem to jeszcze całkiem świeża sprawa i dlatego nie chce otwarcie o nim mówić i deklarować się, że zostanie w kraju?
źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu
Tomasz Paweł Karolak (ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu[1]. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA[2].
Urodził się w Radomiu, gdzie jego rodzice w okresie PRL byli oficerami Ludowego Wojska Polskiego (służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym)[3][4]. Mieszkał m.in. w Ustroniu Morskim, Warszawie i Mińsku Mazowieckim, gdzie zaangażował się w pracę kółka teatralnego.
Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie, podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997. Pracę magisterską obronił dopiero w 2016, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie[5].
Debiutował w teatrze 16 grudnia 1995 w roli mistrza ceremonii w spektaklu „Biesy albo Mały Plutarch żywotów nieudanych” według powieści „Biesy” Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Występował w teatrach krakowskich: im. Juliusza Słowackiego (1997–1999), Sceny STU (1997–1999), Nowym w Łodzi (1999–2003, 2005) oraz teatrach warszawskich: Montownia (2002), Narodowym (2003–2004), Rozmaitości (2005) i Centrum Artystycznym M25 [Mińska 25] (2006). W 2003 podczas XXVIII Opolskich Konfrontacjach Teatralnych w Opolu odebrał nagrodę aktorską za rolę Drania w spektaklu „Kurka wodna” Witkacego w Teatrze Nowym w Łodzi. W 2014 minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska odznaczyła go Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Magdzie
Dziun, właśc. Magdalena Ciećka (ur. 19 marca 1979 w Inowrocławiu[1]) – polska piosenkarka i modelka. Jako modelka pracowała od 16 roku życia, pojawiając się na okładkach magazynów całego świata[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org