Magda Lamparska i jej partner wzięli ślub


A to zaskoczenie! Aktorka Magda Lamparska (31 l.) pochwaliła się zdjęciami ze swojego ślubu. Wyglądała obłędnie…
Magda i jej partner Bartek Osumek są parą od kilku lat.
We wrześniu 2017 roku zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Tymoteusz.
Teraz aktorka zdecydowała się sformalizować swój związek.
Na swoim Instagarmie zamieściła właśnie zdjęcia ze ślubu. Ceremonia odbyła się w Rzymie. To tam swój tajemny ślub brali Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży.
Suknia ślubna Magdaleny miała głęboki dekolt i prześwitujące ramiona, a także przedłużany tył, dzięki czemu aktorka w pełni zaprezentowała swoje wszystkie atuty. Pan młody natomiast postawił na granatowy garnitur.
Do pięknych zdjęć Lamparska dodała fragment „Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian”.
Młodej parze życzymy szczęścia.

źródło: pomponik.pl, jastrzabpost.pl oraz instagram.com
Kilka słów o Bartku
Bartosz Osumek jest dziennikarzem podróżniczym, konferansjerem i blogerem. Z mediami związany jest nie od dziś. Po raz pierwszy na scenie stanął ponad dekadę temu. Swój telewizyjny debiut zaliczył w 2011 roku – był jednym z uczestników konkursu organizowanego w programie Dzień Dobry TVN. Kandydował na stanowisko prezentera pogody. Chociaż zaszedł dość daleko, nie udało mu się zdobyć pozycji pogodynka. Bartek swoje umiejętności zdobywał pod okiem najlepszych „profesorów” polskiej konferansjerki i prezenterki. Dzięki temu zdobył wiedzę, która w pracy na scenie i w telewizji stała się bardzo cennym doświadczeniem.
źródło: kobieta.wp.pl oraz jastrzabpost.pl
Kilka słów z Wikipedii o Magdzie
Magdalena Lamparska (ur. 6 stycznia 1988 w Słupsku) – polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.
Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2010). Mówi biegle po angielsku oraz dobrze po niemiecku i rosyjsku. Przez wiele lat była chórzystką Chóru „Fantazja” w Słupsku, z którym trzykrotnie zdobyła Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy. Pracowała również jako modelka. Trenowała salsę, uprawia lekkoatletykę, narciarstwo, pływa i gra w siatkówkę. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz