Magda Femme odpowiedziała Michałowi Wiśniewskiemu


wisniewski-femmeW polskim show-biznesie nie było tajemnicą, że Michał Wiśniewski i jego była żona Magda Femme nie żyją ze sobą w zgodzie. Byli małżonkowie oskarżają się co jakiś czas o kłamstwa i obrażają się wzajemnie w mediach.

Michał Wiśniewski w udzielonym ostatnio Łukaszowi Jakóbiakowi wywiadzie wyznał, że narkotyki nie są dla niego. Piosenkarz przyznał, że używki mu nie służą, bo gdy był pod ich wpływem… poślubił Magdę Femme!

„Raz wziąłem tabletkę LSD i ożeniłem się z Magdą Femme. No kurwa. Nie mogę. To mi nie służy. Pięć lat mnie ten tabletek kosztował. To nie był tabletek, tylko jakiś plasterek. Skandal. Nie bierzcie tego” – powiedział Wiśniewski w programie „20m2 Łukasza”.

Na odpowiedź jego byłej żony nie trzeba było długo czekać. Femme opublikowała oświadczenie, w którym ostro odniosła się do słów Wiśniewskiego.

„Witajcie kochani… Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem Odpowiadam choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda… Kolejny raz osoba o której staram się zapomnieć za wszelką cenę próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale. Tym razem Michał mówi o „narkotykach” i o tym, „że mi nie wybaczy?” ale czego ? tego że zaatakował moją córkę, czy tego, że SŁYSZAŁAM, że nie ma raka ? Jednak jego metamorfoza chyba była tylko na premierę płyty, bo znów stary Michał który lubi się babrać w gó***ie wrócił i żadna farba tego nie zmieni… WIDAĆ że najlepszą firmą PR-ową MICHAŁA są jego byłe żony” – napisała Magda Femme (zachowaliśmy oryginalną pisownię).
źródło: gala.pl

Wideo – Magda Femme i Michał Wiśniewski – Summer Wine

Biografia Michała

Michał Wiśniewski (ur. 9 września 1972 w Łodzi[1]) – polski wokalista, autor tekstów, lider grup: Ich Troje, Troje, Red Head oraz projektów Spooko i Renia Pączkowska.

Kariera
Piosenkarz wychowany był przez babcię w Polsce, a po jej śmierci przez ciotkę mieszkającą w Niemczech, w związku z czym posiada polskie i niemieckie obywatelstwo. W młodości podejmował się różnych prac: m.in. pracował w hurtowni cebuli i otworzył własne biuro tłumaczeń. W 1990 próbował jako jedna z pierwszych osób wprowadzić w Polsce plastikowe karty rabatowe.
W latach 90. XX wieku spotkał Jacka Łągwę, z którym planował założyć zespół. W jednym z klubów karaoke spotkali Magdę Femme i założyli wraz z nią zespół Ich Troje, którego liderem Wiśniewski pozostaje do dziś. Piosenkarz jest również właścicielem internetowego kasyna Wiśniewski Casino oraz stron o tematyce pokerowej: Wiśniewski Poker oraz Polish Rounders[2][3][4]. Wystąpił w odc. 157 pt. „Śniacz” serialu Daleko od noszy emitowanego na antenie stacji telewizyjnej Polsat[5]. Natomiast w 2005 roku zagrał Fraglesa – pierwszoplanową rolę w pełnometrażowej komedii kryminalnej pt. Lawstorant.
Od września do listopada 2010 roku Michał prowadził program Opowiedz nam swoją historię w TVP 2.
Życie prywatne
Wiśniewski jest trzykrotnym rozwodnikiem, jego pierwszą żoną (1996–2001) była piosenkarka Magda Femme, drugą (2002–2006) piosenkarka, tancerka, aktorka i choreograf Marta Mandaryna Mandrykiewicz-Wiśniewska, a trzecią żoną (2006–2011) Anna Aniqa Świątczak-Wiśniewska. Wiśniewski ma czworo dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę z drugiego małżeństwa z Martą oraz Etiennette Annę i Vivienne Viennę z trzeciego małżeństwa z Anną.
30 czerwca 2012 zawarł kolejny związek małżeński z córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Dominiką Tajner-Idzik.
21 czerwca 2012 publicznie wyznał, że jest chory na raka.

Dyskografia
Rok Tytuł Pozycja na liście
POL
2012 Sweterek cześć 1, czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości
Data: 21 lutego 2012
Wydawca: EMI Music Poland

Nagrody
w 2003 podczas opolskiego festiwalu zespół Ich Troje zdobył statuetkę „Superjedynkę” w kategorii „Płyta pop”.
w 2002 otrzymał 3 statuetki „Mikrofony Popcornu” w kategoriach: „Wokalista roku”, „Zespół roku” i „Piosenka roku”.
w 2002 podczas 39 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Ich Troje zdobywa 4 statuetki „Superjedynki” w kategoriach: „Najlepszy zespół”, „Przebój roku”(„Powiedz”), „Najlepsza płyta popowa”(„Ad.4″) i „Wydarzenie roku”.
w 2002 podczas XI Festiwalu Videoclipów „Yach Film 2002″ za najlepszą kreację aktorską w utworze „Tango straconych”.
w 2001 otrzymał nagrodę publiczności oraz Grand Prix na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn.
w 2001 na Festiwalu w Opolu został nagrodzony przez publiczność za piosenkę „Powiedz”.

Filmografia
„Gwiazdor” (2002, reżyseria: Sylwester Latkowski)
„Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku” (2003, reżyseria: Sylwester Latkowski)
„Lawstorant” (2005, reżyseria: Mikołaj Haremski)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Magdy

Magda Femme, właściwie Magdalena Pokora (ur. 22 maja 1971 w Zduńskiej Woli[1]) – polska wokalistka muzyki pop. Autorka tekstów i kompozytorka. Początkowo związana była z Ich Troje, by po opuszczeniu tego zespołu zająć się karierą solową.
Magda Femme jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Mieszka w Warszawie. W latach 1995-2001 była wokalistką zespołu Ich Troje.

Była pierwszą żoną piosenkarza, lidera zespołu Ich Troje, Michała Wiśniewskiego.

Dwukrotnie brała udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji:

w 2003 roku zaśpiewała własną kompozycję I Believe in You, wspólnie z wokalistą Marcinem Koczotem i jego zespołem Spotlight, ostatecznie zajmując 5. miejsce.
w 2006 roku piosenka Follow my Heart zaśpiewana przez Ich Troje oraz Magdę Femme zajęła pierwsze miejsce w eliminacjach Eurowizji. Dzięki temu w maju tego roku wraz z Ich Troje, Justyną Majkowską i RealMcCoyem reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach, plasując się na 11. pozycji w półfinale.

Jej pierwsza solowa płyta pod tytułem Empiryzm była nagrana w 2000 r. Magda była jeszcze wtedy wokalistką Ich Troje. Płytę wyprodukował Bartosz Dziedzic i Maciej Werk (Hedone). Teksty oprócz Magdy napisali: Lech Janerka i Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Druga solowa płyta pod tytułem 5000 myśli sprzedała się w nakładzie ok. 32 000 egzemplarzy. Największymi przebojami z płyty były utwory Rozmowa z Aniołem i Kłamstwo. Ta ostatnia wygrała konkurs audiotele w koncercie organizowanym przez TVP2. Płytę wyprodukował kanadyjski producent Chris Aiken, perkusista współpracujący między innymi z Bryanem Adamsem.

Trzecia płyta o nazwie Extremalnie o pop-rockowym brzmieniu okazała się w 2004 r i nie osiągnęła znaczącego sukcesu komercyjnego. Teledysk do pierwszego singla z płyty pod tytułem Daleko stąd został nominowany do nagrody Yach Film.

W 2006 roku Magda Femme wzięła udział w trasie koncertowej z okazji 10-lecia zespołu Ich Troje „Sami Swoi”.

W 2010 roku ubiegała się o miano Polskiego Hitu Lata 2010 z piosenką Jak diament na Bydgoszcz Hit Festiwalu, którą wykonywała w duecie z Iwoną Węgrowską. Piosenka zajęła 6. miejsce, zdobywając 6,93% głosów.

Dyskografia

Albumy

Rok Tytuł Pozycja na liście
POL
2000 Empiryzm

  • Data: 20 września 2000[2]
  • Wydawca: Universal Music Polska
2001 5000 myśli

  • Data: 3 grudnia 2001[3]
  • Wydawca: Pomaton EMI
5[4]
2004 Extremalnie

  • Data: 19 kwietnia 2004[5]
  • Wydawca: Universal Music Polska
29[6]
2009 Magiczne nutki

  • Data: 15 maja 2009
  • Wydawca: Fonografika
„—” pozycja nie była notowana.

Single

Rok Tytuł Pozycja na liście Album
LP3
[7]
SLiP
[8]
WIR
[9]
RMF
[10]
2000 „Verticalo” 8 Empiryzm
2001 „Amor”
„Kłamstwo” 47 39 2 2 5000 myśli
„Rozmowa z aniołem” 61
2002 „Jestem inna”
„Wszystko ma kres”
2003 „I Believe in You” (oraz Spotlight) Extremalnie
„Czy taką lubisz mnie?”
2004 „Daleko stąd”
„Kompromitacja”
„Maska”
2005 „Miłość jest tu”
2009 „Jestem”
2010 „Jak diament” (oraz Iwona Węgrowska)
2011 „W taką noc”
„—” pozycja nie była notowana.

Filmografia
„Gwiazdor” (2002, reżyseria: Sylwester Latkowski)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 116 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

0 komentarzy do “Magda Femme odpowiedziała Michałowi Wiśniewskiemu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *