Maffashion i jej chłopak się rozstali


Julia „Maffashion” Kuczyńska i Czarek Jóźwik rozstali się. Poinformowali o tym sami, w specjalnie nagranym filmiku. Wyznali, że długo nosili się z tą decyzją. Tym samym zaręczyny Maffashion i Czarka zostały zerwane.
Nie, to nie są żarty, to nie jest fejk – mówi Maffashion w filmiku, który nagrali specjalnie z tej okazji. Chcieli zakomunikować fanom osobiście tę smutną wiadomość. Zaznaczyli jednak, że zamierzają na zawsze pozostać przyjaciółmi. O tym, że w związku Julii Kuczyńskiej i Czarka Jóźwika nie jest różowo, słychać było już od dawna. Jednak za każdym razem, gdy w mediach pojawiały się plotki, że Maffashion i Czarek zerwali, oni pojawiali się gdzieś razem i okazywali sobie publicznie dużo czułości. Tym razem to jednak nie plotki – Julia i Czarek oficjalnie zakomunikowali, że się rozstają.
Przypomnijmy, że Julia „Maffashion” Kuczyńska i Czarek Jóźwik byli zaręczeni od października 2016 roku. Czarek poprosił blogerkę o rękę w Londynie. Para nie robiła tajemnicy z zaręczyn, ale nigdy nie opowiadali o planowanym ślubie czy wizji wspólnego życia. Byli lubianą parą, a razem stanowili prawdziwą potęgę w sieci – w końcu Maffashion może pochwalić się imponującą liczbą prawie 1 300 000 obserwatorów na Instagramie, a kanał Czarka na YouTubie ma ponad 3 400 000 subskrybentów.
Maffashion i Czarek zadeklarowali, że będą kontynuować swoją przyjaźń. Z rozstania postanowili nie robić sekretu. Nie chcieli, by ich fani dowiedzieli się o tak ważnej decyzji w ich życiu od osób trzecich. Dlatego o zerwanych zaręczynach poinformowali osobiście. I zrobili to, oczywiście, w zabawny sposób – nagranie powstało podczas wspólnego jedzenia sushi w jednym z warszawskich lokali. A tuż po Julia nagrała jeszcze instastories. Filmik polubiła już m.in. Sara Boruc.
Filmik Julii i Czarka obejrzycie na tej stronie

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Maffashion
Maffashion, właśc. Julia Kuczyńska (ur. 22 września 1987[1] w Złotowie) – polska blogerka modowa i aktorka.
Jako dziecko śpiewała w chórze oraz grała w piłkę nożną[2]. Ukończyła studia licencjackie na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika projektowa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu[3]. Do Warszawy przeprowadziła się, kiedy dostała pracę jako manager w showroomie Coctail’me[2].
W 2009 roku założyła bloga internetowego poświęconego modzie, na którym prezentuje stylizacje fotografowane w większości przez jej przyjaciela, Łukasza Plewę. W 2011 roku, wraz z Jessicą Mercedes, prowadziła własny program modowy J&J Fashion Show, emitowany przez kanał Eska TV[4]. Wraz z blogerkami Alicją „Alicepoint” Zielasko oraz Jessicą Mercedes wzięła udział w kampanii reklamującej kolekcję jesień/zima 2011 marki odzieżowej Hector&Karger, której pokaz odbył się 31 sierpnia 2011 w Poznaniu[5]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o kanale Czarka
Abstrachuje.TV – internetowy kanał w serwisie YouTube prowadzony od 2012 roku[1] przez Roberta Pasuta, Rafała Masnego i Cezarego Jóźwika[2][3]. Należy do jednych z najbardziej popularnych polskich kanałów YouTube pod względem liczby subskrybentów[4].
Kanał prezentuje filmy w formie krótkich skeczy, które przedstawiają w krzywym zwierciadle sceny z życia, grupy społeczne oraz portale społecznościowe[3]. Kpią m.in. z hipsterów, blogerów, dresiarzy czy studentów. Filmy są parodiami stylu pracy agencji reklamowych, reklam i programów telewizyjnych. Realizacji uczyli się na podstawie innych kanałów YouTube[9]. Współpracują z przedsiębiorstwami i markami, które chcą, żeby ich produkty były obecne w kolejnych filmach[1][9]. Oprócz podstawowego kanału twórcy posiadają również drugi, w którym prezentują kulisy powstawania filmów[1]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org