Maciejewski zabrania Natalii Lesz kontaktów z mediami


lesz-maciejewskiNatalia Lesz długo szukała dla siebie odpowiedniego mężczyzny. Niestety żaden z jej dotychczasowych partnerów nie spełniał wymagań jej ani bogatych rodziców. Ostatecznie celebrytka postanowiła rozejrzeć się poza show biznesem. Na gali Polacy z Werwą poznała znanego chirurga Adama Majewskiego, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził udany przeszczep twarzy.

To była ponoć miłość od pierwszego wejrzenia. Zaręczyli się po niespełna 5-miesięcznej znajomosci. Dla narzeczonego Lesz zostawiła Warszawę i bankiety i przeniosła się do Gliwic. Majewskiemu to jednak nie wystarcza. Jak informuje Fakt, chce, by Lesz całkowicie zrezygnowała z kariery.

Po pierwsze jest o nią do przesady zazdrosny. Po drugie zaś boi się, że show biznes wciągnie też i jego.

Dostali propozycję wspólnej okładki, ale on kategorycznie się nie zgodził ani na okładkę, ani na wspólny wywiad. W ogóle nie podoba mu się, że zaistniał w mediach jako jej facet – mówi w rozmowie z tabloidem znajomy pary.

Podobno Maciejewski na każdym kroku pilnuje narzeczonej i nie lubi spuszczać jej z oka. Lesz dostała całkowity zakaz wypowiadania się w mediach na temat ich związku, a to podobno jeszcze nie koniec. Kolejnym krokiem ma być ponoć zakaz wypowiadania się na jakikolwiek temat. Do Natalii podobno zaczęło docierać, że wkrótce będzie musiała wybierać między miłością i karierą, ale póki co, zwleka z podjęciem decyzji.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *