Łukasz Nowicki i jego partnerka debiutują na ściance

Nowicki-i-PaszkowskaŚlub Łukasza Nowickiego był nie lada zaskoczeniem dla jego fanów. Wielu nawet nie wiedziało, że aktor ma nową partnerkę! Po rozwodzie z Haliną Mlynkovą długo szukał wybranki serca. Piosenkarka szybko ułożyła sobie życie u boku Leszka Wronki. W przeciwieństwie do niej, Nowicki długo pozostawał singlem. To się zmieniło w listopadzie ubiegłego roku.
Łukasz wziął ślub z Olgą Paszkowską. Kim jest żona Nowickiego? To o 13 lat młodsza od niego aktorka znana miedzy innymi z seriali „Na Wspólnej” czy „Pierwszej miłości”. Od jakiegoś czasu związana jest z biznesem – otworzyła sieć prywatnych żłobków, a wolnych chwilach realizuje się jako trenerka jogi. Ślub pary odbył się na Bali, z dala od fotoreporterów.
Choć para wielokrotnie pojawiała się razem na salonach, to zaledwie wczoraj pierwszy raz wspólnie pozowali na ściance. Okazją do pozowania była premiera spektaklu „Klatka dla ptaków” w Teatrze Kapitol. Choć na imprezie pojawiły się także inne gwiazdy takie jak Daria Widawska, Anna Popek czy Katarzyna Skrzynecka, to jednak fotoreporterzy nie odrywali wzroku od Nowickiego i jego żony! Aktorowi uśmiech nie schodził z twarzy. Widać, że ich miłość kwitnie.
źródło: gala.pl
Biografia Łukasza
Łukasz Nowicki (ur. 6 lipca 1973 w Krakowie[1]) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny.
Ukończył krakowską PWST w 1998. Wtedy otrzymał wyróżnienie za rolę w Trzech siostrach Antona Czechowa – spektaklu dyplomowym PWST w Krakowie na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
W 2000 zadebiutował w Teatrze Ateneum w Warszawie, w którym gra do dziś. Była to rola Mariana Walczaka vel Leszczuka w Opętanych Witolda Gombrowicza w reż. Andrzeja Pawłowskiego.
Od stycznia 2010 prowadzi poranny program TVP2 – Pytanie na śniadanie. Od marca 2011 prowadzi teleturniej TVP2 – Postaw na milion.
Syn aktora Jana Nowickiego i lekkoatletki Barbary Janiszewskiej-Sobotty. Jego żoną była Halina Młynkowa, z którą ma syna Piotra. Rozwiedli się w 2012 roku. Aktualnie jego żoną jest Olga Paszkowska od 2016 roku. Pobrali się na Bali[2].
Jest członkiem Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego[3]. W 2014 roku przeszedł fragment szlaku pielgrzymkowego Camino del Norte z Aviles do Santiago de Compostela.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Olgi
Olga Paszkowska (urodzona w roku 1986) to polska aktorka. Jest absolwentką Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. W latach 2006-08 występowała w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie, w latach 2008-09 w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze.
Filmografia
Obsada aktorska
2014
W CZTERY OCZY
Film fabularny – krótkometrażowy
Obsada aktorska
2008
CZTERY NOCE Z ANNĄ
Film fabularny
Obsada aktorska
2004 – 2016
PIERWSZA MIŁOŚĆ
Serial fabularny
Obsada aktorska (Justyna, dziewczyna a potem narzeczona i żona Adama Wysockiego, byłego partnera życiowego Kingi Żukowskiej i ojca jej syna Maciusia)
2003 – 2016
NA WSPÓLNEJ
Serial fabularny
Obsada aktorska (przyszła mama; odcinki: 2273)
źródło: filmpolski.pl

Dodaj komentarz