Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska: wkrótce zostaną rodzicami?


Nowy rok zaczął u boku ukochanej żony Olgi, którą niedawno poślubił na egzotycznej wyspie Bali. Para coraz częściej rozmawia o powiększeniu rodziny.
To jest dla niego wspaniały czas. Gospodarz „Pytania na śniadanie” dwa miesiące temu po raz drugi został mężem. Jego wybranką jest piękna Olga Paszkowska, aktorka i bizneswoman. Ich ślub na wyspie Bali do końca był wielką tajemnicą i odbył się bez tłumu gości. Intymnie, w bardzo romantycznej scenerii.
Dopiero niedawno Łukasz Nowicki (43 l.) zorganizował huczne wesele pod Płońskiem, by uczcić zmianę stanu cywilnego. – Są razem od dwóch od lat, ale wciąż zachowują się, jakby dopiero się w sobie zakochali – powiedziała tygodnikowi „Świat i ludzie” niedawno osoba z otoczenia pary.
Olga kocha dzieci i ma niezwykłe umiejętności nawiązywania z nimi serdecznych i szczerych relacji. Znakomicie sprawdza się w roli mamy. Ma już bowiem 4-letniego synka. To on zainspirował ją do założenia żłobka dla maluchów na warszawskiej Pradze. – Ułożyła sobie też relacje z Piorusiem – mówi informator tygodnika.
12-letni syn Nowickiego i jego byłej żony, Haliny Młynkowej (39), na co dzień mieszka z mamą w Czechach. Kiedy jednak przyjeżdża do taty, w domu jest wielkie święto. Bo dom pełen dzieci to dla nich wielka radość. Dlatego rozmowy o powiększeniu rodziny, o wspólnym dziecku są coraz częstsze.
Pojawienie się maleństwa byłoby zapewne pięknym dopełnieniem ich pięknej miłości. – Poza tym jako rodzice mają już duże doświadczenie, nie ma więc w nich lęku o trudy rodzicielstwa – mówi informator tygodnika. Doskonale wiedzą, że z nowym członkiem rodziny poradziliby sobie nawet w obliczu wspólnej pasji, jaką jest podróżowanie po egzotycznych zakątkach świata. Dziś takie wyjazdy z maluchami to nic strasznego. Wystarczy tylko dobry plan i przygotowanie.
Na razie jednak świeżo upieczeni małżonkowie cieszą się sobą. Wciąż przyjmują gratulacje od zaskoczonych znajomych. Przed nimi jeszcze wspólne oficjalne wyjście, choć nie od dziś wiadomo że Łukasz raczej unika ścianek i oficjalnych imprez. Jednak z tak piękną żoną u boku może zmieni nawyki.
źródło: pomponik.pl
tagi: Łukasz Nowicki żona, Olga Paszkowska mąż
Biografia Łukasza
Łukasz Nowicki (ur. 6 lipca 1973 w Krakowie[1]) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny.
Ukończył krakowską PWST w 1998. Wtedy otrzymał wyróżnienie za rolę w Trzech siostrach Antona Czechowa – spektaklu dyplomowym PWST w Krakowie na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
W 2000 zadebiutował w Teatrze Ateneum w Warszawie, w którym gra do dziś. Była to rola Mariana Walczaka vel Leszczuka w Opętanych Witolda Gombrowicza w reż. Andrzeja Pawłowskiego.
Od stycznia 2010 prowadzi poranny program TVP2 – Pytanie na śniadanie. Od marca 2011 prowadzi teleturniej TVP2 – Postaw na milion.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Olgi
Olga Paszkowska (urodzona w roku 1986) to polska aktorka. Jest absolwentką Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. W latach 2006-08 występowała w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie, w latach 2008-09 w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze.
Filmografia
Obsada aktorska
2014
W CZTERY OCZY
Film fabularny – krótkometrażowy
Obsada aktorska
2008
CZTERY NOCE Z ANNĄ
Film fabularny
Obsada aktorska
2004 – 2016
PIERWSZA MIŁOŚĆ
Serial fabularny
Obsada aktorska (Justyna, dziewczyna a potem narzeczona i żona Adama Wysockiego, byłego partnera życiowego Kingi Żukowskiej i ojca jej syna Maciusia)
2003 – 2016
NA WSPÓLNEJ
Serial fabularny
Obsada aktorska (przyszła mama; odcinki: 2273)
źródło: filmpolski.pl

Dodaj komentarz