Łukasz Nowicki i jego żona: miłość kwitnie


Nowicki-i-PaszkowskaTrzy lata po rozwodzie Łukasz Nowicki (43 l.) znów się ożenił. Jego wybranką jest Olga Paszkowska (30 l.), aktorka i właścicielka żłobka, a prywatnie mama 2,5-letniego chłopca.

– Sposobem na monogamię jest miłość. Zakochany facet nie rozgląda się wokół. Jest odporny na pokusy bardziej niż na wirus grypy – mówił cztery lata temu w wywiadzie dla jednego z magazynów Łukasz Nowicki.

Aktor i prezenter „Pytania na śniadanie” od roku był singlem. Pokojowo przeprowadził rozwód z piosenkarką Haliną Mlynkovą (39 l.), matką jego syna Piotra (12 l.). Nie było publicznego prania brudów, oskarżeń i pretensji. – Dżentelmen powinien odejść z klasą – podkreślił Łukasz.

Jego była żona pierwsza znalazła nową miłość, związała się z o 17 lat starszym czeskim producentem muzycznym Leszkiem Wronką. On sam długo szukał jednak kobiety, która zajęłaby w jego sercu miejsce Haliny. O tym, że ją spotkał, świat dowiedział się dopiero po jego ślubie z aktorką Olgą Paszkowską.

W listopadzie 2016 r. zakochani wymienili się obrączkami podczas romantycznej podróży na indonezyjską wyspę Bali. Po powrocie do Polski wyprawili pod Płońskiem kameralne wesele, dzieląc się swoim szczęściem z najbliższymi.

Wbrew temu, co napisały niektóre media, w imprezie uczestniczył ojciec Łukasza – Jan Nowicki (77 l.). Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi „Na Żywo”, nowa synowa zdołała wkraść się w łaski sławnego teścia. A nie było to łatwe…

– Jan darzył wyjątkowymi względami byłą synową i nadal utrzymuje serdeczne relacje z matką swego wnuka – zdradza gazecie osoba z otoczenia rodziny. – Jednak odkąd Halina mieszka za granicą, widują się rzadziej. Olga natomiast poświęca dużo czasu, by poznać najbliższych swojego ukochanego – kwituje źródło.

Jak się okazuje, związek Łukasza i Olgi trwa już ponad dwa lata. Para mieszkała ze sobą na warszawskiej Pradze, wspólnie opiekując się jej synem z poprzedniego związku – 2,5 -letnim Zacharym. Wybranka Nowickiego jest tak jak on, aktorką. Można było zobaczyć ją w drugoplanowych rolach m.in. w serialach „Na Wspólnej” czy „Pierwsza miłość”.

– Olga to niezwykle zaradna i mocno stąpająca po ziemi dziewczyna – twierdzi osoba z jej otoczenia. – Ponieważ na razie nie zagrała znaczących ról, zarabia, wykonując inny zawód niż aktorstwo. Otworzyła żłobek, który odniósł wielki sukces, bo maluchy uczą się w nim tej wyjątkowej metody ćwiczeń – twierdzi informator tygodnika.

Na internetowej stronie stworzonego przez siebie przedszkola Olga zdradza kilka swoich sekretów. – W wolnym czasie lubię gotować zdrowe, smakowite jedzonko, podróżować, tańczyć i praktykować jogę. I nie ukrywam, że będę starała się zarażać maluszki swoimi pasjami – zapewnia.

Dodaje, że jej placówkę odwiedzają zaprzyjaźnieni aktorzy, którzy czytają dzieciom bajki i wystawiają dla nich przedstawienia. Czyżby Łukasz poznał Olgę właśnie podczas takich występów w żłobku? Niewykluczone. Na razie para trzyma jednak w sekrecie okoliczności, w jakich jej drogi się przecięły.

Bliscy Łukasza cieszą się, że nie jest już sam. – Zawsze szukałem miłości, nie seksu. Bardziej niż na łóżku zależało mi na tym, żeby kobieta spojrzała na mnie z czułością – wyznał aktor w jednym z wywiadów. Zapewniał, że ukochaną będzie rozpieszczać. – Kawa przyniesiona do łóżka, bukiecik kwiatów. Albo spełnienie jej marzenia, które wypowiedziała mimochodem – mówił.
źródło: pomponik.pl

Biografia Łukasza

Łukasz Nowicki (ur. 6 lipca 1973 w Krakowie[1]) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Ukończył krakowską PWST w 1998. Wtedy otrzymał wyróżnienie za rolę w Trzech siostrach Antona Czechowa – spektaklu dyplomowym PWST w Krakowie na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

W 2000 zadebiutował w Teatrze Ateneum w Warszawie, w którym gra do dziś. Była to rola Mariana Walczaka vel Leszczuka w Opętanych Witolda Gombrowicza w reż. Andrzeja Pawłowskiego.

Od stycznia 2010 prowadzi poranny program TVP2 – Pytanie na śniadanie. Od marca 2011 prowadzi teleturniej TVP2 – Postaw na milion.

Syn aktora Jana Nowickiego i lekkoatletki Barbary Janiszewskiej-Sobotty. Jego żoną była Halina Młynkowa, z którą ma syna Piotra. Rozwiedli się w 2012 roku. Aktualnie jego żoną jest Olga Paszkowska od 2016 roku. Pobrali się na Bali[2].

Jest członkiem Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego[3]. W 2014 roku przeszedł fragment szlaku pielgrzymkowego Camino del Norte z Aviles do Santiago de Compostela.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Olgi

Olga Paszkowska (urodzona w roku 1986) to polska aktorka. Jest absolwentką Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. W latach 2006-08 występowała w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie, w latach 2008-09 w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze.

Filmografia
Obsada aktorska
2014
W CZTERY OCZY
Film fabularny – krótkometrażowy
Obsada aktorska
2008
CZTERY NOCE Z ANNĄ
Film fabularny
Obsada aktorska
2004 – 2016
PIERWSZA MIŁOŚĆ
Serial fabularny
Obsada aktorska (Justyna, dziewczyna a potem narzeczona i żona Adama Wysockiego, byłego partnera życiowego Kingi Żukowskiej i ojca jej syna Maciusia)
2003 – 2016
NA WSPÓLNEJ
Serial fabularny
Obsada aktorska (przyszła mama; odcinki: 2273)
źródło: filmpolski.pl

(Odwiedzono: 79 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *