Łukasz Jemioł pochwalił się przyjacielem


lukasz-jemiol-i-chlopakŁukasz Jemioł (33 l.) na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pierwszy raz publicznie pojawił się ze swoim przyjacielem!
Jeszcze dwa lata temu projektant szukał miłości na portalu randkowym. „31 years old, 184 cm, 81 kg, muscular, single” – anonsował się. Dziś w mediach społecznościowych otwarcie fotografuje się z nowym towarzyszem. Ma nadzieję, że to właśnie z nim spędzi resztę życia.

Panowie pojawili się razem na ślubie Perfekcyjnej Małgosi i byłego męża Dody, spędzili także razem wakacje. Na profilu przyjaciela Łukasza nie brakuje fotek podpisanych: „With my love”.

Jemioł, pytany w wywiadzie dla „Gali”, co jest dla niego ważne w związku, jednym tchem wymieniał: „Seks jest podstawą. I miłość. Seks i miłość razem. Miłości w moim życiu są pogmatwane. (…) Moje życie uczuciowe to rollercoaster. W uczuciach jestem niestety coraz bardziej ostrożny. Kiedy byłem młodszy, szybciej się zakochiwałem, łatwiej”.

Wzorem dla niego są rodzice, którzy przeżyli ze sobą 45 lat. „Wydaje mi się to niesamowicie piękne, zwłaszcza gdy patrzę na to, co się teraz dzieje, na swoje miłości też”.
źródło: pomponik.pl i instagram.com

Biografia Łukasza

Łukasz Jemioł (ur. 1983 roku w Radomiu) – polski projektant mody, laureat wielu konkursów dla projektantów, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w dziedzinie mody i sztuki[1].

Od 2007 roku Łukasz Jemioł przygotowuje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem, pod marką Lukasz Jemiol Label. Ubrania jego projektów są dostępne w butikach w Warszawie, Poznaniu, a także w sklepach internetowych[3]. Jego ubrania tworzone są w minimalistycznym stylu, charakteryzują się prostymi, nieskomplikowanymi konstrukcjami do noszenia na co dzień. Projektant ubiera znane osoby ze świata mediów, sztuki, mody, takie jak: Magda Gessler, Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Maria Góralczyk, Sylwia Gliwa, Alicja Bachleda Curuś, Magdalena Mielcarz, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Jolanta Fraszyńska, Agnieszka Hyży, Katarzyna Kultys, a jego stroje publikowane są na łamach ogólnopolskich czasopism o modzie: Elle, Twój Styl, Pani, Gala, Viva!, Zwierciadło, Exklusiv, Wysokie Obcasy, Glamour, InStyle, a także w programach telewizyjnych TVN, Telewizji Polskiej (TVP), FashionTV[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 48 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *