Łukasz Czarnecki pokazał swoją dziewczynę Francys Sudnicką


czarnecki-sudnickaW piątek rozpoczęła się druga edycja polsatowskiego Tańca z gwiazdami. Już pierwszy odcinek przyniósł ogromne emocje. Z show pożegnała się bowiem ciesząca się ostatnio dużą popularnością Marta Wierzbicka. Niestety, jej pasodoble nie przypadło do gustu zarówno jurorom, jak i głosującym widzom.

Oznacza to, że w przyszłym tygodniu nie zobaczymy też jej tanecznego partnera, Łukasza Czarneckiego. Dla tych, którzy uważnie obserwowali widownię, może być to spory zawód. Wśród zaproszonych gości znalazła się ukochana tancerza, Francys Barraza-Sudnicka. Co ciekawe, zakochani poznali się kilka lat temu na planie Tańca. Obecnie wychowują 3-letnią córeczkę.
źródło: nocoty.pl

 

Wideo – Łukasz Czarnecki i Francys Sudnicka

Biografia Łukasza

30-letni Łukasz Czarnecki już od dziecka wiedział, czym będzie zajmował się w przyszłości. Jego rodzice byli tancerzami i dbali, aby mały Łukasz od 6 roku życia pobierał profesjonalne lekcje tańca towarzyskiego. Czarnecki wraz z Aneta Piotrowską sześciokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Siedmiokrotnie wziął udział w show tanecznym „Taniec z gwiazdami”. Z pierwszą partnerką – Anną Guzik – zdobył kryształową kulę. W kolejnych edycjach show tańczył z: Tamarą Arciuch, Natalią Lesz, Francys Barraza Sudnicką, Igą Wyrwał, Olgą Bołądź oraz Patrycją Kazadi. W tym roku Czarnecki zatańczył z młodą aktorką Martą Wierzbicką znaną przede wszystkim z serialu „Na Wspólnej”.

Czarnecki na co dzień gra w Teatrze Wielkim, Teatrze Capitol oraz prowadzi stronę o kulturystyce i zdrowym odżywianiu.

Tancerz od 6 lat związany jest z 5 lat starszą modelką Francys Sudnicką, którą poznał w „Tańcu z gwiazdami”. Para ma 3-letnią córeczkę.
źródło: mowimyjak.pl

Biografia Francys

Urodziła się 9 grudnia 1979 r. w półtoramilionowej Valencii, 180 km od Caracas. W wenezuelsko-polskiej rodzinie. Jest modelką. Ma czworo rodzeństwa. Część dzieciństwa spędziła jednak w Legnicy. Jednak od 14. roku życia jej ojczyzną była Wenezuela, a podstawowym językiem hiszpański.

Znany jest jako drugi byłego zawodnika z Famed panna Wenezuela konkursie wygrać prawo do reprezentowania innego kraju na Miss Universe korowód. Kilka razy Barraza próbował wejść na wybory Miss Wenezuela, sukces w 2003 roku, ale jeszcze niewystarczający do krajowego tytułu; Potem wszedł Miss Polski w 2006 roku i podobnie Umieszczony tylko jako Półfinalista, ale następnie mianowany przez polskiego organizacji jako jej przedstawiciel na Miss Universe [1] i Miss Ziemi.

Panna Wenezuela 2003
W 2003 roku został mianowany Barraza Półfinalista w pannie Centroccidental Wstępny, jeden z największych asortymentów kandydatów na Wenezuela jest potężnym krajowym konkursie. Sędziowie rozdawał tytuły sześciu państw w Wenezueli do zwycięzców tego konkursu piękności, ale nie wybrać Barraza. Odnosząc się do: prezydenta wybory Miss Wenezueli, uchylił i nakazał im, że Barraza (i dwóch innych zawodników ostatecznie niepowodzeniem) wysyła się do stolicy, aby przygotować się do panny Wenezueli 2003 Po zdanym rundy eliminacji, Barraza został powołany jako przedstawiciel na stanie Trujillo i stał umiarkowane faworytem tego roku konkurs. Skończyła się w pierwszej dziesiątce, pokonując wielu zawodników WHO wąż umieszczony przed nią w tym roku rund półfinałowych oraz w latach poprzednich.

Miss Polonia 2005
Barraza Reprezentował polską społeczność Wenezueli w konkursie Miss Polski 2005. Zwycięzca konkursu Miss Polski jest powołany do Miss World i jednocześnie wicemistrzem staje Miss Universe Polskę, ale był zbyt Barraza reprezentować kraj w Miss World, gdyby wygrał. Pomimo, że później Poza tym konkursie i ciężkim ulubionych.

Miss Universe 2006
Kilka miesięcy później było Sudnicka ogłosiła, że przyjmie tytuł Miss Universe Polsce 2006 W grudniu 2005 Francys przygotowywał się do konkursu na Miss Universe 2006 tytuł i pójdą Natascha Borger (Miss Universe Niemcy 2002), jako drugi alumna z panną Wenezueli korowód przejąć koronę zagranicznego po nieudanej udziału w pannie Wenezuela wstępne. Od Borger był bardzo udany reprezentujący Niemcy w międzynarodowych konkursach. Odnosząc się do: Mimo, że był to jeden z jasnych ulubionych stać Przynajmniej wicemistrzem była nieużyte podczas finałów nocy.

Delegat wywiad
Jakie są Twoje zainteresowania i co lubisz robić najbardziej Sport – Kocham pływanie; Lubię trzymać się dopasowanie; Lubię go do ćwiczeń cardio. Kocham muzykę. Słuchanie muzyki sprawia mi odpocząć. Czytanie książek stawia mnie w kontakcie z naturą, środowiska i ludzi i można nauczyć się czegoś od siebie. Moja kariera i moje prace modelowanie spełnia także mnie.

Wymień jedną osobę niż twoi rodzice, kto miał największy wpływ na Twoje życie. Dlaczego? Moi bracia i siostry, ale especiall siostrą Elizabeth. Była bardzo pomocna w życiu i jakoś czuję, że muszę ją chronić. Ona jest moja młodsza siostra; ona jest moim fanem numer jeden. Kocham ją tak bardzo.

Opisz, gdzie byłeś i co się podniósł dzieciństwo było jak. Moje dzieciństwo było wspaniałe okres w moim życiu. Ponieważ byłem 2 lata, aż mojej młodości, mieszkałem w Polsce. Byłem marzycielem z wieloma przyjaciółmi, zawsze chętnie gier i odkrywania nowych miejsc, próbują nowych przygód. Chodziłem do szkoły w Polsce.

Co sprawia, że jesteś wyjątkowy i różni się od innych zawodników? Myślę bycia pokornym, niezależny i bardzo pozytywny, zawsze uśmiechnięty, koncentruje się na wszystko, co robimy.

Miss Earth 2006
Francys startował w Miss Earth 2006 korowód w Manila, Filipiny przed 82 innych kobiet jak Miss Earth Polska. Położyła jako jeden z finalistów. Zajęła ósme miejsce w górnej

Taniec z gwiazdami
Brała udział w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsce, została partnerem zawodowego tancerza i choreografa Łukasz Czarnecki, Francys został wybrany off na 5 tygodni, kończąc na 7 miejscu.
źródło. facet.onet.pl i
Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 48 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *