Lindsay Lohan i Egor Tarabasov na wakacjach


Lohan i Tarabosov TarabasovLindsay Lohan (29 l.) po wielu burzliwych romansach w końcu znów jest zakochana! Co więcej, partner aktorki, 22-letni miliarder Egor Tarabasov, oświadczył się jej niedawno! Para znalazła też ostatnio chwilę, by spędzić trochę czasu w tropikach. Zobaczcie, jak bawili się na Mauritiusie!
 
Lohan i Tarabosov wakacje
źródło: pomponik.pl
tagi: Tarabosov
Biografia Lindsay
Lindsay Morgan Lohan, pseudonim Linds lub LiLo (ur. 2 lipca 1986 w Nowym Jorku[1][2]) – amerykańska aktorka i wokalistka pop-rockowa.
Rodzina
Lindsay urodziła się jako pierworodne dziecko biznesmena Michaela Lohana i jego żony, nauczycielki tańca Diny Lohan. Rok później urodził się jej młodszy brat – Michael Lohan Jr. (ur. 16 grudnia 1987), siedem lat potem – Aliana Lohan oraz dziesięć lat – młodszy brat Dakota ‚Cody’ Lohan (ur. 1996).
Kariera
Lohan zaczęła pracować już w wieku trzech lat, występując w spocie reklamowym firmy Ford, a następnie w innych licznych reklamach telewizyjnych. Najpopularniejszą z nich była znana do dziś reklama Pizza Hut. Następnie zdobyła rolę w serialu Inny świat, gdzie występowała w latach 1996-1997. Sławę przyniosła jej podwójna rola sióstr Hallie Parker i Annie James w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom z roku 1998. Na castingu pokonała m.in. Scarlett Johansson.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz