Lindsay Lohan i Bader Shammas zaręczyli się


Lindsay Lohan ma powody do radości. Właśnie poinformowała, że jej partner zdecydował się na oświadczyny.
Lindsay Lohan z pewnością jest jedną z najbardziej popularnych aktorek na świecie. Karierę rozpoczęła już jako dziecko i z sukcesem ją rozwijała. Kryzys pojawił się wtedy, gdy młoda aktorka zaczęła coraz więcej imprezować i co rusz wdawać się w medialne afery. Po kolejnym skandalu zdecydowała się odsunąć od show-biznesu i w spokoju wyprostować swoje życie.
Jak widać, udaje jej się to z sukcesem. Okazuje się jednak, że hollywoodzka gwiazda zdecydowała się na kolejne zmiany. W mediach społecznościowych, które prowadzi bardzo aktywnie, pochwaliła się… pierścionkiem zaręczynowym!
Lindsay Lohan i Bader Shammas spotykają się od 2020 roku. Bader Shammas zawodowo jest wiceprezesem Credit Suisse i na co dzień pracuje w Dubaju. To właśnie tam od niedawna mieszka Lindsay.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Lindsay Lohan
Lindsay Dee Lohan, pseudonim Linds lub LiLo (ur. 2 lipca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka i wokalistka pop-rockowa[4] pochodzenia irlandzkiego i włoskiego[5].
Lohan zaczęła pracować już w wieku trzech lat[7], występując w spocie reklamowym firmy Ford, a następnie w innych licznych reklamach telewizyjnych. Najpopularniejszą z nich była znana do dziś reklama Pizza Hut. Następnie zdobyła rolę w serialu Inny świat, gdzie występowała w latach 1996–1997. Sławę przyniosła jej podwójna rola sióstr Hallie Parker i Annie James w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom z roku 1998. Na castingu pokonała m.in. Scarlett Johansson.
Aż do 2002, kiedy zagrała u boku Jamie Lee Curtis w remake’u komedii Disneya Zakręcony piątek, można ją było oglądać jedynie w produkcjach telewizyjnych. Dzięki roli w tym filmie Lohan zdobyła nagrodę za najlepszą rolę przełomową na ceremonii rozdania nagród ekranowych MTV. Filmy takie jak Wredne dziewczyny czy Garbi: super bryka ugruntowały jej pozycję w przemyśle filmowym. W 2007 Lohan zagrała w filmach Rozdział 27 i Wiem, kto mnie zabił, które okazały się komercyjną porażką. W 2008 roku otrzymała Złotą Malinę w kategorii najgorsza aktorka za rolę we Wiem, kto mnie zabił. W 2012 roku zagrała Elizabeth Taylor w telewizyjnym filmie biograficznym Liz i Dick. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz