Liliana Pryma wyszła za mąż


Liliana Pryma to młoda projektantka, którą możecie kojarzyć z pierwszej polskiej edycji show dla początkujących designerów „Project Runway”. Dobrze zapowiadająca się kreatorka zajęła w nim co prawda trzecie miejsce, ale dość szybko przypadła do gustu Joannie Przetakiewicz, która zaraz po zakończeniu emisji programu zatrudniła ją w swojej marce La Mania. Liliana szybko pokazała na co ją stać i nadała marce zupełnie nowy, świeższy charakter. Teraz jednak młoda projektantka będzie musiała sprawdzić się w jeszcze jednej roli. W święta bowiem wyszła za mąż!
Pryma pochwaliła się właśnie zdjęciami ze swojego ślubu, który odbył się w… dalekim Belize w Ameryce Środkowej. Ten egotyczny kraj leży na półwyspie Jukatan, nad Morzem Karaibskim. Projektantka była ubrana w bardzo prostą i skromną suknię ślubną z długim rozcięciem na nogę. Zamiast welonu miała wplecione we włosy dwie białe wstęgi, a zamiast butów na obcasie – płaskie sandały. W podobnej tonacji ubrany był też pan młody, Karol Oleksa, który na co dzień jest zapalonym golfistą i podróżnikiem.
Lilianie i jej świeżo upieczonemu mężowi serdecznie gratulujemy i życzymy samych najlepszości na nowej drodze życia!


źródło: gala.pl oraz intagram.com
tagi: Charlie
Kilka słów z Wikipedii o Project Runway
Project Runway – polska wersja reality show koncentrującego się na projektowaniu mody, wyprodukowana dla telewizji TVN.
Program polegał na projektowaniu różnych stylizacji modowych, którym bacznie przyglądał się mentor projektantów, Tomasz Ossoliński. Następnie projektanci byli oceniani przez trzyosobową komisję jurorską i gościa specjalnego, którzy co tydzień eliminowali jednego z uczestników. Wygraną w pierwszym sezonie było 300 tys. zł., mecenat artystyczny marki „Simple” i sesja fotograficzna własnej kolekcji w magazynie „Elle”. W drugim sezonie nagrodą było 100 tys. zł. i sesja fotograficzna w magazynie „Elle”.
Kilka słów z Wikipedii o golfie
Golf – sport uprawiany na otwartych trawiastych terenach, polegający na kierowaniu małej piłki golfowej do otworów w ziemi (mających kształt cylindra o średnicy 108 mm) za pomocą uderzeń specjalnymi kijami. Celem gracza jest umieszczenie piłki do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń. Golf był dyscypliną olimpijską w latach 1900-1904. Ponownie zagościł na igrzyskach olimpijskich w roku 2016 w Rio de Janeiro.
źródło: pl.wikipedia.org