Leonardo DiCaprio i Ela Kawalec są razem?


DiCaprio i KawalecLeonardo DiCaprio (41 l.) ma nowy obiekt pożądania – według amerykańskich mediów to polska modelka Ela Kawalec, z którą paparazzi przyłapali gwiazdora na spacerze. Para spędziła razem także wieczór w jednym z klubów. Jeśli dziewczynie uda się utrzymać zainteresowanie aktora, będzie to niewątpliwie sukces na miarę Alicji Bachledy-Curuś, która jako jedyna Polka ma na koncie związek z gwiazdorem o międzynarodowej sławie.
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Leo

Leonardo Wilhelm DiCaprio (ur. 11 listopada 1974 w Los Angeles) – amerykański aktor filmowy, laureat Oscara 2016[1].
Urodził się w Los Angeles w Kalifornii jako jedyne dziecko Irmelin Indenbirken (urodziła się z Niemczech, a do USA przeprowadziła w 1950 z Oer-Erkenschwick) oraz George’a DiCaprio, który był w połowie Włochem, a w połowie Niemcem. Matka Irmelin – Helene – urodziła się w Rosji jako Jelena Smirnowa[2][3].

DiCaprio zadebiutował na ekranie w wieku 5 lat w serialu Romper Room. Później występował w reklamówkach. Oficjalnie za jego pierwszą ważną rolę uznaje się występ w filmie Critters 3. W 1993 zdobył rolę w filmie Chłopięcy świat u boku Roberta De Niro. Przełomem w karierze była rola upośledzonego chłopca w filmie Co gryzie Gilberta Grape’a, za którą został nominowany do Oscara jako najlepszy aktor drugoplanowy. Potem jako dwudziestodwuletni chłopak zagrał w filmie Romeo i Julia. Natomiast największym jego sukcesem był film pod tytułem Titanic wyreżyserowany przez Jamesa Camerona, który zdobył 11 Oscarów. Zagrał w nim rolę głównego bohatera – Jacka Dawsona.

W roku 2002 Leonardo DiCaprio zagrał główną rolę w filmie Złap mnie, jeśli potrafisz, a później w latach 2004 i 2006 wystąpił w wielokrotnie nagradzanych Aviatorze oraz Infiltracji.

Podczas gali rozdania nagród BAFTA w Londynie, odebrał po raz pierwszy w swojej karierze nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rok 2015 w filmie Zjawa[4].

W 2016 jako osoba aktywnie wspierająca działania na rzecz ochrony środowiska, spotkał się na prywatnej audiencji z papieżem Franciszkiem w Watykanie[5].

Na gali wręczenia Oscarów 2016 za rolę w filmie Zjawa otrzymał pierwszy raz w swojej karierze Nagrodę Akademii Filmowej w kategorii Najlepszy Aktor[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 70 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *