Leonardo DiCaprio i Camila Morrone są razem


Leonardo DiCaprio (43 l.) znów jest szaleńczo zakochany i już tego nie ukrywa. Aktor znany jest z uwielbienia do pięknych i najczęściej sporo młodszych od niego kobiet, w szczególności modelek.

Jak się okazuje, wielokrotne niepowodzenia w związkach z długonogimi pięknościami wcale go nie zniechęciły. Wręcz przeciwnie!

Niedawno wyszło na jaw, że DiCaprio spotyka się z 20-letnią aktorką i modelką, Camilą Morrone.

Para była widziana razem podczas festiwalu Coachella, jednak robili wszystko, by ukryć, że łączy ich coś więcej.

Teraz jednak już nie kryją się ze swoim uczuciem!

Wprawdzie debiut medialny na ściance mają nadal przed sobą, jednak bez problemu okazują sobie uczucia w miejscach publicznych.

Ostatnio paparazzi przyłapali ich, gdy obściskiwali się i całowali przed jednym z klubów w Los Angeles.

Ciekawe, ile tym razem potrwa związek aktora.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Camili

Camila Morrone to argentyńska modelka i aktorka. Morrone rozpoczęła karierę jako modelka i pojawiła się na okładce Vogue Turkey. Zadebiutowała na wybiegu w Moschino w 2017 roku. Camila zadebiutowała aktorsko w filmie Jamesa Franco Bukowski. Zagrała także w filmie akcji Death Wish, w którym wystąpił Bruce Willis.
źródło: en.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Leo

Leonardo Wilhelm DiCaprio (ur. 11 listopada 1974 w Los Angeles) – amerykański aktor filmowy, laureat Oscara 2016[1].

Urodził się w Los Angeles w Kalifornii jako jedyne dziecko Irmelin Indenbirken (urodziła się w Niemczech, a do USA przeprowadziła w 1950 z Oer-Erkenschwick) oraz George’a DiCaprio, który był w połowie Włochem, a w połowie Niemcem. Matka Irmelin – Helene – urodziła się w Rosji jako Jelena Smirnowa[2][3].

DiCaprio zadebiutował na ekranie w wieku 5 lat w serialu Romper Room. Później występował w reklamówkach. Oficjalnie za jego pierwszą ważną rolę uznaje się występ w filmie Critters 3. W 1993 zdobył rolę w filmie Chłopięcy świat u boku Roberta De Niro. Przełomem w karierze była rola upośledzonego chłopca w filmie Co gryzie Gilberta Grape’a, za którą został nominowany do Oscara jako najlepszy aktor drugoplanowy. Potem jako dwudziestodwuletni chłopak zagrał w filmie Romeo i Julia. Natomiast największym jego sukcesem był film pod tytułem Titanic wyreżyserowany przez Jamesa Camerona, który zdobył 11 Oscarów. Zagrał w nim rolę głównego bohatera – Jacka Dawsona. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 42 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *