Lea Michele i Robert Buckley rozstali się?


Michele i BuckleyMichele i Robert Buckley spotykali się zaledwie dwa miesiące. Gwiazda “Glee” i aktor znany z “iZombie” rozstali się podobno w przyjaźni.
– Uznali, że lepiej będzie jeśli będą przyjaciółmi i będą wspierać swoje kariery – zdradził informator “Us Weekly”.

Artyści zakończyli prywatną relację, ale nie zawodową. Spotkają się bowiem na planie serialu science fiction “Dimension 404” stacji Hulu .

Lea ostatnio grała w serialu “Królowe krzyku”. Jej jedyny album to “Louder” z marca 2014 roku.
gwiazdy.wp.pl

Biografia Lea’y

Lea Michele (właśc. Lea Michele Sarfati; ur. 29 sierpnia 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka teatralna i telewizyjna znana z ról Rachel Berry w serialu Glee i Wendli Bergman w musicalu Przebudzenie wiosny.

Za rolę Rachel Berry w serialu Glee otrzymała nominację do Złotego Globu oraz Teen Choice Award. W 2011 r. została umieszczona przez magazyn Maxim na 28. miejscu na liście 100 najseksowniejszych kobiet świata.

Lea Michele Sarfati urodziła się w Bronksie w Nowym Jorku jako córka Edith Sarfati, pielęgniarki włoskiego pochodzenia, oraz Marca Sarfati, sefardyjskiego Żyda, właściciela delikatesów. Lea Michele dorastała w Nowym Jorku i Tenafly w New Jersey. Uczyła się w Rockland County Day School w Nowym Jorku, a następnie w Tenafly High School. Michele była uczona w domu przez jeden rok, gdy występowała w musicalu “Ragtime” w Toronto. Uczęszczała do Stagedoor Manor w Catskills. Była później przyjęta do programu CAP21 w Tisch School of the Arts na New York University, ale zdecydowała się kontynuować pracę na scenie.

Gdy miała dziewięć lat, Michele poszła z kolegą na otwarte zaproszenie do szkoły muzycznej. Zrobiła wielkie wrażenie i w ten sposób zadebiutowała na Broadwayu w 1995 roku jako dublerka w roli młodej Cosette w musicalu “Les Misérables”. W 2004 r. Michele zagrała Shprintze i Chavę w broadwayowskiej wersji musicalu “Skrzypek na dachu”. Śpiewała też przy nagrywaniu broadwayowskiej adaptacji “Skrzypka na dachu”.

Zagrała rolę Wendli w musicalowej wersji “Spring Awakening”. W tym samym czasie przeszła na Broadway, gdzie zaproponowano jej rolę Eponine w “Nędznikach”. Michele postanowiła jednak pozostać w “Spring Awakening”, który zadebiutował na Broadwayu w grudniu 2006 roku. Była nominowana do nagrody Drama Desk za rolę w “Przebudzeniu wiosny” w kategorii “Najlepsza aktorka w musicalu”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Roberta

Robert Earl Buckley (ur. 2 maja 1981 r.) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny.

Studiował ekonomię na University of California, San Diego, w Południowej Kalifornii. Przez półtora roku pracował jako konsultant ekonomiczny, następnie przeniósł się do Los Angeles; tam też rozpoczął karierę aktorską.

Wsławił się rolami w telenowelach stacji myNetworkTV – Fashion House i American Heiress, wystąpił w slasherach When a Killer Calls (2006) oraz Killer Movie (2008). Pojawił się także gościnnie w serialach Szminka w wielkim mieście, Privileged i Zaklinacz dusz.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 92 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *