Lea Michele i Robert Buckley rozstali się?


Michele i BuckleyMichele i Robert Buckley spotykali się zaledwie dwa miesiące. Gwiazda „Glee” i aktor znany z „iZombie” rozstali się podobno w przyjaźni.
– Uznali, że lepiej będzie jeśli będą przyjaciółmi i będą wspierać swoje kariery – zdradził informator „Us Weekly”.
Artyści zakończyli prywatną relację, ale nie zawodową. Spotkają się bowiem na planie serialu science fiction „Dimension 404” stacji Hulu .
Lea ostatnio grała w serialu „Królowe krzyku”. Jej jedyny album to „Louder” z marca 2014 roku.
gwiazdy.wp.pl
Biografia Lea’y
Lea Michele (właśc. Lea Michele Sarfati; ur. 29 sierpnia 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka teatralna i telewizyjna znana z ról Rachel Berry w serialu Glee i Wendli Bergman w musicalu Przebudzenie wiosny.
Za rolę Rachel Berry w serialu Glee otrzymała nominację do Złotego Globu oraz Teen Choice Award. W 2011 r. została umieszczona przez magazyn Maxim na 28. miejscu na liście 100 najseksowniejszych kobiet świata.
Lea Michele Sarfati urodziła się w Bronksie w Nowym Jorku jako córka Edith Sarfati, pielęgniarki włoskiego pochodzenia, oraz Marca Sarfati, sefardyjskiego Żyda, właściciela delikatesów. Lea Michele dorastała w Nowym Jorku i Tenafly w New Jersey. Uczyła się w Rockland County Day School w Nowym Jorku, a następnie w Tenafly High School. Michele była uczona w domu przez jeden rok, gdy występowała w musicalu „Ragtime” w Toronto. Uczęszczała do Stagedoor Manor w Catskills. Była później przyjęta do programu CAP21 w Tisch School of the Arts na New York University, ale zdecydowała się kontynuować pracę na scenie.
Gdy miała dziewięć lat, Michele poszła z kolegą na otwarte zaproszenie do szkoły muzycznej. Zrobiła wielkie wrażenie i w ten sposób zadebiutowała na Broadwayu w 1995 roku jako dublerka w roli młodej Cosette w musicalu „Les Misérables”. W 2004 r. Michele zagrała Shprintze i Chavę w broadwayowskiej wersji musicalu „Skrzypek na dachu”. Śpiewała też przy nagrywaniu broadwayowskiej adaptacji „Skrzypka na dachu”.
Zagrała rolę Wendli w musicalowej wersji „Spring Awakening”. W tym samym czasie przeszła na Broadway, gdzie zaproponowano jej rolę Eponine w „Nędznikach”. Michele postanowiła jednak pozostać w „Spring Awakening”, który zadebiutował na Broadwayu w grudniu 2006 roku. Była nominowana do nagrody Drama Desk za rolę w „Przebudzeniu wiosny” w kategorii „Najlepsza aktorka w musicalu”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Roberta
Robert Earl Buckley (ur. 2 maja 1981 r.) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny.
Studiował ekonomię na University of California, San Diego, w Południowej Kalifornii. Przez półtora roku pracował jako konsultant ekonomiczny, następnie przeniósł się do Los Angeles; tam też rozpoczął karierę aktorską.
Wsławił się rolami w telenowelach stacji myNetworkTV – Fashion House i American Heiress, wystąpił w slasherach When a Killer Calls (2006) oraz Killer Movie (2008). Pojawił się także gościnnie w serialach Szminka w wielkim mieście, Privileged i Zaklinacz dusz.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz