Lara Gessler i jej mąż rozstali się?


Wydawało się, że Lara Gessler (30 l.) odnalazła szczęście u boku Pawła, za którego wyszła we wrześniu 2017 roku. Teraz jednak nie cichną pogłoski, że małżonkowie już się rozstali…

Wszystko zaczęło się od sylwestra. Szybko wyszło na jaw, że córka Magdy Gessler (65 l.) spędziła go bez swojego męża na Sycylii. To wzbudziło podejrzenia u fanów Lary, czy aby na pewno wszystko jest dobrze z jej małżeństwem.

Potem okazało się, że ostatnie zdjęcie z mężem celebrytka dodała ponad trzy miesiące temu, a o swoim związku wypowiada się dość niechętnie w mediach. Minęło 1,5 roku od pięknego, romantycznego ślubu Lary i Pawła, a teraz tabloid „Fakt” donosi, że małżonkowie już nie mieszkają razem.

„W ich związku nie układa się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać” – zdradził w rozmowie z gazetą znajomy pary.

Znając szczegóły, już tak bardzo nie dziwi fakt, że święta i Nowy Rok małżonkowie spędzili osobno. Ponoć czynnikiem zapalnym do rozpadu związku miał być udział Gessler w „Ameryce Express”.

Lara jednak do tej pory nie skomentowała doniesień mediów na temat zakończenia jej związku z Pawłem.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Ameryka Express, w którym brała udział Gessler

Ameryka Express (wcześniej Azja Express) – polski program rozrywkowy prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak[1] i emitowany na antenie TVN od 7 września 2016, oparty na holendersko-belgijskim formacie Peking Express.

Za produkcję programu odpowiada stacja TVN we współpracy z belgijską firmą Eccholine.

Za pośrednictwem Internetu – w Player.pl – można obejrzeć dodatkowe materiały z programu (z pierwszej edycji), pod nazwą Azja Express. Więcej. Od drugiego sezonu emitowany jest program Azja Express: Domówka i Ameryka Express: Domówka w którym uczestnicy wspólnie oglądają poszczególne odcinku show[2].

Program otrzymał nominację do Telekamery TeleTygodnia 2017 w kategorii Program rozrywkowy[3].

W programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele[4]. Uczestnicy wyruszają w podróż za granicę (w pierwszej i drugiej edycji – do Azji, w trzeciej – do Ameryki Południowej). W każdym z państw muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę. Najszybsi dostaną immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego celu, zostanie wyeliminowana z dalszej rywalizacji[5]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *