Lady Gaga i Taylor Kinney wzięli ślub?


gaga-kinney Według najnowszych doniesień amerykańskich tabloidów Lady Gaga potajemnie wyszła za mąż za Taylora Kinneya.

Pogłoski o ślubie pojawiły się po tym, jak na swojej urodzinowej imprezie wokalistka pojawiła się ze złotą obrączką na serdecznym palcu. Na tym samym palcu wcześniej nosiła pierścionek zaręczynowy. Jakiś czas temu gwiazda zapewniała natomiast, że planuje kameralny ślub.

Nic, o czym warto będzie się rozpisywać – mówiła.

Para zaręczyła się w walentynki 2015 roku. 28 marca Lady Gaga skończyła 30 lat.

Artystka niedawno zapowiedziała, że powróci przed kamerę w szóstym sezonie antologii “American Horror Story”. Za rolę w piątej odsłonie otrzymała Złoty Glob.

We wrześniu 2014 roku wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło “Cheek to Cheek”. Ostatni samodzielny krążek piosenkarki to “Artpop”, który miał premierę 6 listopada 2013 roku.

Taylor Kinney znany jest z seriali “Chicago Fire” i “Chicago Med”.
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona

Biografia Lady Gagi

Lady Gaga, właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka pop, autorka piosenek[4] oraz aktorka, wokalistka zespołu Stefani Germanotta Band (1999–2006)[5]. Ambasadorka dobrej woli UNICEF. Nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza piosenka. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w serialu American Horror Story.

Stefani Joanne Angelina Germanotta urodziła się w Nowym Jorku. Jest córką włoskiego przedsiębiorcy branży IT, Josepha Germanotty pochodzącego z Lombardii oraz asystentki w firmie telekomunikacyjnej – Cynthii Germanotty, która jest Amerykanką pochodzącą z New Jersey[6]. Oboje są amerykańskiego i włoskiego pochodzenia[7][8]. Ma również młodszą siostrę Natali Germanottę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 129 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *