Lady Gaga i jej chłopak zaręczyli się?


Lady-Gaga-i-CarinoLady Gaga przyjęła oświadczyny swojego chłopaka! Jesteście zaskoczeni? Nic w tym dziwnego, bowiem niewiele osób wiedziało w ogóle, że amerykańska gwiazda po ostatnim zerwaniu ponownie znalazła miłość. Sprawdź, co wiemy o zaręczynach Lady Gagi oraz kim jest wybranek jej serca już teraz.

Lady Gaga zaręczyła się! Zaskakującą informację o tym, że piosenkarka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka jako pierwszy podał amerykański magazyn “Us Weekly”, czyli ten sam, który kilka dni temu potwierdził rozstanie Seleny Gomez i The Weeknda. Okazuje się, że artystce udało się utrzymywać te radosne nowiny w tajemnicy przed mediami i fanami naprawdę długo, jak na standardy show-biznesu. Jak bowiem donosi redakcja czasopisma, autorka hitu “Million Reasons” i jej partner Christian Carino zaręczyli się już latem! Jak do tego doszło?

Narzeczonym Lady Gagi jest Carino, czyli agent gwiazd, współpracujący z wielką i wpływową w USA firmą o nazwie Creative Artists Agency. Gwiazda zaczęła się spotykać z 48-latkiem krótko po zerwaniu ze swoim byłym narzeczonym, Taylorem Kinneyem. Nowy chłopak piosenkarki miał staromodnym zwyczajem przed właściwymi oświadczynami najpierw porozmawiać z jej ojcem i poprosić o jego zgodę na zaręczyny.

Kiedy zatem Lady Gaga stanie na ślubnym kobiercu? “Us Weekly” podaje, że ze względu na jej obecny stan zdrowia, gwiazda i jej partner nie mają na razie sprecyzowanych ślubnych planów.
źródło: gala.pl

Biografia Lady Gagi

Lady Gaga, właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka pop, autorka piosenek[4] oraz aktorka, wokalistka zespołu Stefani Germanotta Band (1999–2006)[5]. Ambasadorka dobrej woli UNICEF. Nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza piosenka. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w serialu American Horror Story.

Germanotta urodziła się w Nowym Jorku. Jest córką włoskiego przedsiębiorcy branży IT, Josepha Germanotty pochodzącego z Lombardii oraz asystentki w firmie telekomunikacyjnej – Cynthii Germanotty, która jest Amerykanką pochodzącą z New Jersey[6]. Oboje są amerykańskiego i włoskiego pochodzenia[7][8]. Ma również młodszą siostrę Natali Germanottę.

Jako dziecko uczęszczała do szkoły katolickiej Convent of the Sacred Heart[9]. Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku czterech lat. Pierwszą balladę skomponowała, gdy miała 13 lat, a już rok później rozpoczęła granie koncertów przed publicznością[10]. W wieku siedemnastu lat uzyskała wcześniejszy dostęp na nowojorski uniwersytet Tisch School of the Arts, gdzie studiowała muzykę. Rozwijała swoje zdolności pisarskie tworząc eseje i teksty analityczne dotyczące takich tematów jak sztuka, religia czy polityka[11]. Po pewnym czasie przerwała naukę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 346 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *