Lady Gaga i Christian Carino się rozstali?


Lady-Gaga-i-CarinoLady Gaga i Christian Carino zerwali zaręczyny. Internauci twierdzą, że to potwierdzenie plotek o romansie artystki z Bradleyem Cooperem. Jaka jest prawda?

O rozstaniu piosenkarki i jej partnera jako pierwszy napisał we wtorek na swojej stronie internetowej amerykański magazyn „People”. Jednak plotki o tym, że Lady Gaga zakończyła swój związek ze starszym od siebie o 17 lat agentem artystycznym krążyły już od paru tygodni i przybrały na sile, gdy wokalistka przyszła sama na ceremonię rozdania nagród Grammy 2019. Ostatnio przestała też nosić swój wielki pierścionek zaręczynowy. Informacja o rozstaniu Lady Gagi i jej narzeczonego momentalnie podsyciła plotki na temat romansu piosenkarki z jej partnerem z planu filmu „Narodziny gwiazdy”. – To dlatego, że jest z Bradleyem Cooperem! – twierdzą internauci.

– Po prostu im nie wyszło. Związki czasami się kończą. Nie ma tu żadnej dramatycznej historii – donosi źródło magazynu.

Lady Gaga i Carino po raz pierwszy zostali „przyłapani” razem 28 stycznia 2017 roku na koncercie Kings of Leon. W lutym świat oficjalnie dowiedział się, że są parą. Lady Gaga poinformowała o swoich zaręczynach z agentem gwiazd w październiku 2018 roku. Po raz ostatni pojawili się razem publicznie na SAG Awards 2019. Przypomnijmy, że Christian wcześniej umawiał się z takimi gwiazdami, jak Lauren Cohan z „The Walking Dead” i Amber Heard.

Na zdjęciu poniżej Lady Gaga i Bradley Cooper

źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Lady Gadze

Lady Gaga, właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta (ur. 28 marca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i producentka muzyczna.

Zaczęła swoją karierę muzyczną, wykonując piosenki na wieczornych występach typu open mike, czy na przedstawieniach szkolnych. Jako nastolatka rozpoczęła studia w Tisch School of the Arts działającej przy Uniwersytecie Nowojorskim, z których zrezygnowała na rzecz profesjonalnej kariery muzycznej. Po tym, gdy wytwórnia Def Jam Recordings odrzuciła jej kontrakt, pracowała jako autorka tekstów piosenek dla Sony/ATV Music Publishing, gdzie Akon pomógł jej podpisać kontrakt z Interscope Records oraz jego wytwórnią KonLive Distribution w 2007.

Popularność Gagi wzrosła, gdy w 2008 wydała swój debiutancki album studyjny The Fame, utrzymany w stylu muzyki dance-pop i electropop. Pochodzące z niego single, „Just Dance” oraz „Poker Face”, osiągnęły szczyty list przebojów w USA, czy w innych krajach. EP-ka wydana w 2009, jako sequel płyty, The Fame Monster, zawiera trzy single, które osiągnęły ogromy sukces na całym świecie, są nimi „Bad Romance”, „Telephone” oraz „Alejandro”.

Drugi studyjny album wokalistki, Born This Way, wydany w 2011, został zainspirowany muzyką rock i techno. Osiągnął on szczyt listy Billboard 200, oraz sprzedał w swoim pierwszym tygodniu milion kopii. Główny singiel znajdujący się na krążku został najszybciej sprzedającą się piosenką w serwisie iTunes, mającą ponad milion pobrań mniej niż w tydzień. Gaga skupiła się na brzmieniu R&B i disco, wydając swój trzeci album w 2013, Artpop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 37 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *