Kylie Minogue i Joshua Sasse są razem


Minogue i SasseKylie Minogue (47 l.) i Joshua Sasse (27 l.) zaliczyli medialny debiut na ściance!
Piosenkarka dotąd nie miała szczęścia do związków.
W przeszłości była związana m.in. z Olivierem Martinezem czy Jasonem Donovanem.
Jakiś czas temu zarzekała się, że nie zamierza wychodzić za mąż, gdyż bardzo ceni sobie poczucie wolności.
Nie znaczy to jednak, że przestała szukać tego jedynego!
Od kilku tygodni media spekulowały na temat jej rzekomego romansu z młodszym od niej o 20 lat aktorem Jushuą Sasse.
Ani piosenkarka ani jej domniemany partner nie chcieli jednak wypowiadać się na temat swojego uczucia.
Jak się okazuje, plotki o ich związku okazały się prawdziwe!
Minogue i Sasse ucięli wszelkie spekulacje, przychodząc razem na koncert.
Para trzymała się za ręce i już nikt nie miał wątpliwości, że są w sobie zakochani.
Pasują do siebie?
źródło: pomponik.pl
Biografia Kylie
Kylie Ann Minogue OBE[1] (ur. 28 maja 1968 w Melbourne w Australii[2]) – australijska wokalistka, autorka tekstów piosenek i aktorka, wydała 12 albumów studyjnych, składankę Ultimate Kylie oraz zapisy koncertów i dużą liczbę singli. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 68 milionów egzemplarzy na całym świecie. Od wielu lat mieszka i pracuje w Londynie.
Australijska wokalistka Kylie Minogue rozpoczynała karierę jako aktorka. Mając tylko 11 lat, wystąpiła w telenoweli Skyways, a następnie w popularnych serialach telewizyjnych dla młodzieży. Jako siedemnastolatka porzuciła szkołę i postanowiła zająć się aktorstwem profesjonalnie – z powodzeniem grała w telenoweli Sąsiedzi (Neighbours). Kylie, jako aktorka, zdobyła wiele nagród, w tym złotą Logies.
1987–92: Stock, Aitken, Waterman
27 lipca 1987 Kylie nagrała swój pierwszy singel „The Loco-Motion”. Singel ten w Australii na listach przebojów osiągnął pierwsze miejsce. Minogue dała się poznać jednak jej drugim singlem pt. „I Should Be So Lucky”, który był numerem 1 w Australii, Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach. Jej kolejny singel „Got to Be Certain” również osiągnął wysokie notowania na listach przebojów. Jej następne single takie jak „Especially for You” (duet z Jasonem Donovanem) i „It’s No Secret” i inne również były bardzo znane. 4 maja 1988 Kylie wydała swój pierwszy album Kylie, który był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Jej drugi album Enjoy Yourself (1989) z singlami „Hand on Your Heart” i „Wouldn’t Change a Thing” też cieszył się dużą popularnością. W październiku 1989 Kylie wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową o nazwie „Disco in Dream/The Hitman Roadshow”.
Rhythm of Love (1990) jej trzeci album promowany singlem „Better the Devil You Know” oraz innymi znanymi takimi jak „Shocked”, „Step Back in Time” i „What Do I Have to Do?” był numerem 9 w Wielkiej Brytanii. Single z tego albumu były bardzo popularne w europejskich klubach.
Po nagraniu czwartego albumu, Let’s Get to It (1991) Kylie wydała swoją pierwszą składankę, Greatest Hits (1992). Była to ostatnia płyta Kylie napisana przez Stocka, Aitkena i Watermana.
1994–98: Deconstruction Records
Kylie nagrała album zatytułowany Kylie Minogue w 1994. Był to pierwszy album z nową wytwórnią, który był promowany singlami „Confide in Me” oraz „Put Yourself in My Place” i „Where Is the Feeling?”. Pierwszy doszedł do 2 miejsca w Anglii, pozostałe, odpowiednio 11 i 16. Minogue wystąpiła w duecie z Nickiem Cave’em nagrywając balladę „Where the Wild Roses Grow” (1995) z ciekawym teledyskiem. W 1998 roku Kylie wydała album Impossible Princess z singlem „Did It Again”. Sprzedano jednak tylko 20 tys. egzemplarzy kopii albumu na całym świecie co doprowadziło do zerwania kontraktu z wytwórnią w 1998. W 1999 ukazał się zapis z trasy koncertowej o nazwie Intimate and Live Tour (1998), która promowała te dwa albumy z tej wytwórni.
1999–05: Parlophone
W roku 2000 jej następny album, Light Years z singlami „Kids” (duet z Robbiem Williamsem), „Spinning Around”, On a Night Like This” i „Your Disco Needs You” rozpoczął pracę z wytwórnią Parlophone.
1 października 2001 ukazał się album Kylie zatytułowany Fever, z takimi megahitami jak „Can’t Get You Out of My Head” (4 tygodnie na 1. miejscu w Anglii, pierwsze miejsca we wszystkich europejskich krajach (oprócz Norwegii) oraz 16 tygodni na oficjalnej liście przebojów Eurochart Hot 100), „In Your Eyes”, „Love at First Sight” i „Come into My World”.
Na początku 2002 Kylie wyruszyła na podbój USA. W notowaniu Billboardu z 16 marca 2002, album Fever debiutował na trzecim miejscu listy 200 najlepiej sprzedających się albumów w USA. Kylie wyprzedziła tym samym Alicię Keys, zostawiając w tyle inną gwiazdę muzyki pop, Jennifer Lopez. Dziewiąty studyjny album Body Language, wokalistka nagrywała w Anglii, Irlandii i Hiszpanii. Płyta ukazała się w listopadzie 2003. Singlem zapowiadającym płytę był utwór „Slow” (1 miejsce na wyspach brytyjskich), napisany wspólnie przez Kylie, Emilianę Torrini i Dana Careya. Remiksy singla zostały powierzone The Chemical Brothers. Dwupłytowa składanka Ultimate Kylie, która ukazała się w listopadzie 2004, zawierała 31 przebojowych singli artystki oraz dwa nowe utwory, z których jeden, „I Believe in You”, Kylie napisała i nagrała wspólnie z Jakiem Shearsem i Babydaddym z Scissor Sisters.
2005: Problemy zdrowotne
W 2005 Kylie rozpoczęła swoją największą trasę koncertową o nazwie Showgirl: The Greatest Hits Tour. Trasa musiała zostać przerwana – okazało się bowiem, że Kylie musiała zmierzyć się z nowotworem piersi. Wkrótce artystka przeszła operację i chemioterapię. Rok później triumfalnie powróciła na scenę i wznowiła trasę koncertową „Showgirl”.
2006-09: Powrót do kariery, Showgirl i X
Po złym dla Kylie okresie, piosenkarka dokończyła trasę „Showgirl” i wydała dziesiąty album, X (2007) promowany singlem „2 Hearts”. Rozpoczęła również nową trasę koncertową o nazwie KylieX2008. 4 czerwca 2009 z okazji obchodów dwudziestej rocznicy pierwszych wolnych wyborów Kylie Minogue wystąpiła na specjalnym koncercie w Stoczni Gdańskiej. 21 lipca 2007 wydano album „X”. Promowany przez hitowe single „2 Hearts” i „In My Arms” krążek dostał się na szczyt najlepiej sprzedających się albumów w Australii.
2010-12: Aphrodite i The Abbey Road Sessions
W lipcu 2010 premierę miała płyta Aphrodite, z której pochodzi singel „All The Lovers”. Utwór ten stał się wielkim europejskim przebojem, docierając do podium Wielkiej Brytanii oraz wielu innych państw, takich jak Francja, Hiszpania czy Szkocja. Osiągnął także pozycję szczytową na liście klubowych hitów w Stanach Zjednoczonych. Wyczyn ten powtórzyły wszystkie pozostałe single z krążka, czyli „Get Outta My Way”, „Better Than Today” oraz „Put Your Hands Up (If You Feel Love)”.
W październiku 2012 ukazało się wydawnictwo The Abbey Road Sessions. Promowane przez single „Flower” oraz „On a Night Like This” zawiera 16 w większości znanych piosenek Minogue w nowych aranżacjach.
2013-obecnie: „Kiss Me Once”
Kylie opuściła swoją dotychczasową wytwórnię i przeszła do Roc Nation. Tam rozpoczęła pracę nad nowym albumem razem z Fernando Garibay’em, Pharrellem Williamsem, Darkchild, Sią, Nervo i Jay-Z. W czerwcu 2013 swoją premierę miała piosenka „Skirt”, która miała promować najnowszy, dwunasty album piosenkarki, jednak ostatecznie piosenka nie znalazła się na nim. W styczniu 2014 Kylie zapowiedziała tytuł pierwszego singla z najnowszego albumu „Kiss Me Once” – „Into The Blue”, którego premiera odbyła się 27 stycznia. Sam album zaś zadebiutował na rynku 14 marca. 22 kwietnia swoją premierę miał drugi singiel – „I Was Gonna Cancel”, który został wyprodukowany przez amerykańskiego piosenkarza Pharrella Williamsa. We wrześniu tego roku rozpoczęła się nowa trasa koncertowa artystki – Kiss Me Once Tour. W jej ramach 30 października odbył się koncert w łódzkiej Atlas Arenie.
Rodzina
Kylie Minogue jest najstarszą córką księgowego Rona Minogue i walijskiej tancerki Carol Minogue. Jej młodsza siostra Dannii też jest piosenkarką, a brat Brendan operatorem telewizyjnym.
Filmografia
The Sullivans (1980)
Skyways (1980)
Hendersonowie (The Henderson Kids, 1985)
The Zoo Family (1985)
Fame And Misfortune (1986)
Sąsiedzi (Neighbours, 1986–1988)
Delikwenci (The Delinquents, 1989)
Uliczny wojownik (Street Fighter, (1994)
Cięcie (Cut, 2000)
Moulin Rouge! (2001)
Magiczna karuzela (The Magic Roundabout, 2004) (głos)
Doktor Who (2007) – specjalny odcinek świąteczny
Dyskografia
Albumy studyjne
Kylie (1988)
Enjoy Yourself (1989)
Rhythm of Love (1990)
Let’s Get to It (1991)
Kylie Minogue (1994)
Impossible Princess (1997)
Light Years (2000)
Fever (2001)
Body Language (2003)
X (2007)
Aphrodite (2010)
Kiss Me Once (2014)[3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Joshuy
Joshua Seymour Sasse urodził się 1987-12-09 w Londynie w Anglii. Wzrost 182. Ma starszą siostrę Lydię. Sasse studiował sztuki sceniczne w Hurtwood House College, a później w Cygnet Theatre Training w Exeter. Jego pierwszą dużą rolą była w brytyjskim filmie gangsterskim, The Big I Am w 2010 roku.
Filmografia
2015 Galavant (serial TV 2015 – ) jako Galavant
2013 Frankenstein’s Army jako Sergei
Twardzielka Rogue (serial TV 2013 – ) jako Alec Laszlo
2010 The Big I Am jako Rixie