Kylie Minogue i jej chłopak rozstali się


Minogue i SasseA to zaskoczenie! Kylie Minogue (48 l.) rozstała się z narzeczonym!
Związek piosenkarki z młodszym o 19 lat aktorem Joshuą Sasse od początku budził sporo emocji. Para jednak nie przejmowała się zgryźliwymi opiniami. Wbrew wszystkim byli ze sobą szczęśliwi i chętnie opowiadali o swoim uczuciu.
Rok temu Minogue przyjęła oświadczyny ukochanego, a w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że po ślubie zamierza przyjąć jego nazwisko i będzie się nim posługiwać nie tylko w życiu prywatnym.
Niestety, teraz dowiadujemy się, że do ślubu pary jednak nie dojdzie. Magazyn „The Sun” donosi, że para w ostatnim czasie zupełnie przestała się ze sobą dogadywać, a oliwy do ognia miał dolać rzekomy romans Sasse z hiszpańską aktorką Martą Milans.
Informację tabloidu o rozstaniu potwierdziła na Instagramie także sama zainteresowana. Z jej wpisu nie wynika jednak, jakoby miała żal do byłego już ukochanego o cokolwiek.
Gwiazda podziękowała fanom za wsparcie w tym trudnym dla niej czasie i zapewniła, że ona i Joshua „życzą sobie jak najlepiej”.
Wielbiciele artystki nie mogą uwierzyć, że do ślubu jednak nie dojdzie i mają nadzieję, że para jeszcze wszystko sobie wyjaśni i zejdzie się.
źródło: pomponik.pl
Biografia Kylie
Kylie Ann Minogue, OBE (ur. 28 maja 1968 roku w Melbourne) – australijska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka. Jej nagrania sprzedały się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy na całym świecie[1] , dzięki czemu została ogłoszona przez Australian Recording Industry Association (ARIA) australijskim artystą z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii.
Debiutancki singiel Minogue „The Loco-Motion” spędził 7 tygodni na pierwszej pozycji australijskiego notowania Kent Music Raport. Singiel okazał się być najlepiej sprzedającym singlem w Australii w latach 80.[2] oraz w samym roku 1987, za co wokalistka otrzymała nagrodę ARIA za najlepiej sprzedający się singiel roku[3]. Ogromny sukces skłonił współpracującą z triem producenckim Stock Aitken Waterman wytwórnię PWL do podpisania kontraktu z piosenkarką. Drugi (a pierwszy międzynarodowy) wydany w grudniu tego samego roku singiel „I Should Be So Lucky” także okazał się ogromnym sukcesem (#1 w Australii, #1 w UK[4]) oraz podobnie jak poprzednik odebrał wiele nagród, w tym nagrodę ARIA za najlepiej sprzedający się singiel roku (1988) i nagrodę za specjalne osiągnięcie[5]. Singiel był także najlepiej sprzedającym się singlem 1988 roku w Wielkiej Brytanii, za co otrzymał pierwszą pozycję w podsumowaniu roku na UK Singles Chart[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Joshuy
Joshua Seymour Sasse[1][2][3], lepiej znany jako Joshua Sasse (ur. 9 grudnia 1987[4][5] w Westminster) – brytyjski aktor i producent filmowy i telewizyjny[6].
Urodził się w Westminster[7] w dzielnicy środkowego Londynu jako syn Dominica Sasse i Mary Rosalind Macauley (ur. 30 września 1953), która wyszła za mąż 13 maja 1978[8]. Dorastał w Londynie ze starszą siostrą Lydią (ur. 24 listopada 1982)[9].
Studiował aktorstwo w Hurtwood House College, a następnie Cygnet Training Theatre w Exeter.
Debiutował na ekranie jako Rixie w gangsterskim filmie The Big I Am (2010)[10] u boku Michaela Madsena i Leo Gregory.
Latem 2010 został zaangażowany do roli w musicalu West End Mamma Mia! na scenie Prince of Wales Theatre w Londynie.
W sitcomie sci-fi ABC The Neighbors (2014) wystąpił jako DJ Jazzy Jeff. Zagrał tytułową postać w serialu Galavant (2015)[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz