Kylie Jenner pozywa byłego chłopaka


Jenner i TygaW trakcie burzliwego związku Kylie Jenner z Tygą media wielokrotnie informowały, że Kardashianka płaci długi swojego kochanka. W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której przyrodnia siostra Kim płaciła alimenty za chłopaka. Alimenty trafiały do Blac Chyny – obecnej narzeczonej brata Kylie. Z najnowszych informacji wynika, że celebrytka wypłacała mu także miesięczną pensję. Wszystko po to, aby „prezentował się dobrze i nie było po nim widać, że jest biedny”. Tuż przed rozstanie, Kylie dała Tydze także pieniądze na pokrycie kosztów wydania jego ostatniego albumu.

W momencie, gdy okazało się, że wybranek Kardasianki od dawna ją zdradza, Kylie złożyła w sądzie pozew. Domaga się miliona dolarów od byłego chłopaka. W ten sposób chce rekompensaty za „utrzymywanie” go przez kilka miesięcy i „uratowanie kariery”. Prawnicy muzyka szybko skontaktowali się z mediami i zapewniają, że Tyga nie był utrzymankiem celebrytki.

Kylie chce otrzymać pieniądze, które zainwestowała w ten związek. Tyga miał się nawet pojawić w kolejnym sezonie show. Teraz już wie, że to była strata czasu i zamierza się na nim zemścić – powiedział informatora magazynu Star.
źródło: pudelek.pl

Biografia Kylie

Kylie Kristen Jenner (ur. 10 sierpnia 1997 w Los Angeles) – amerykańska gwiazda programów typu reality show, modelka, celebrytka. Znana z udziału w programie E! Z kamerą u Kardashianów[1].

Kylie urodziła się w Los Angeles w Kalifornii i dorastała w Calabasas. Jest najmłodszą córką mistrza olimpijskiego z 1976 w dziesięcioboju Bruce’a Jennera i Kris Jenner. Jenner ma dziewięcioro rodzeństwa: siostrę Kendall; ze strony matki ma trzy starsze przyrodnie siostry: Kourtney, Kim i Khloe i jednego przyrodniego brata Rob’a. Ze strony ojca ma trzech przyrodnich braci: Burt’a, Brandon’a i Brody’ego i jedną przyrodnią siostrę, Casey. W 2007 roku pojawiła się w mediach za sprawą programu „Z kamerą u Kardashianów”, w którym brała udział z całą rodziną. Seria okazała się wielkim sukcesem, co zaowocowało kolejnymi spin-offami: Khloe & Lamar, czy Kourtney i Kim jadą do Miami, w których również występowała.

 

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Tygi

Michael Ray Nguyen-Stevenson (ur. 19 listopada 1989 r. w Compton w stanie Kalifornia[1]), bardziej znany jako Tyga – amerykański raper. Tyga jest skrótem od Thank You God Always[2][1]. W 2011 roku raper podpisał kontrakty muzyczne z wytwórniami Young Money Entertainment, Cash Money Records i Republic Records. Jego pierwszy singel zatytułowany „Coconut Juice” z udziałem Travisa McCoy’a promował w 2008 r. debiutancki album pt. No Introduction. Drugi solowy album Careless World: Rise of the Last King promowały takie single jak: „Rack City”, „Faded”, które zyskały spory sukces, bowiem osiągnęły kolejno 4x i 2x Platynę[3][4]. 9 kwietnia 2013 r. ukazał się następny album Stevensona pt. Hotel California, którego promowano trzema utworami „Dope” (Złoto), „For the Road” i „Show You”. W czerwcu 2015 roku został wydany najnowszy album rapera pt. The Gold Album: 18th Dynasty, którego premierę wielokrotnie przekładano[5]. Jednym z producentów wykonawczych płyty był Kanye West.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *