Kylie Jenner i Travis Scott spodziewają się dziecka?


Ciąża Kylie Jenner, ledwie 20-letniej przyrodniej siostry Kim Kardashian, to gorący temat w amerykańskich mediach. Co chwila pojawiają się nowe wątki. Podobno Kylie… nosi pod sercem dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa! Teraz okazało się, że również Khloe Kardashian jest w ciąży! Czy to jakiś nowy performance słynnego klanu…?
Jenner jest w ciąży! Ta sensacyjna informacja pojawiła się niedawno i jest aktualnie najgorętszym tematem w mediach. Doniesienia wydają się być prawdziwe, bo kilka dni temu świat obiegły zdjęcia Kylie z widocznie zaokrąglonym, ciążowym brzuszkiem. Jenner, najmłodsza z klanu Kardashian-Jenner, ma dopiero 20 lat, czyli w świetle amerykańskiego prawa nie jest jeszcze nawet pełnoletnia (dorosłym jest się w USA od 21 roku życia). Ojcem dziecka Kylie jest raper Travis Scott, starszy od Jenner o 5 lat. Travis ostatnio wystąpił w Polsce na Krakow Live Festival. Para zaczęła się spotykać ledwie w kwietniu tego roku, a amerykańskie media podają, że Kylie jest już w 4 miesiącu ciąży! Kiedy dokładnie urodzi? Jak na ciążę zareagowała jej rodzina? Czy Jenner rzeczywiście jest w ciąży ze Scottem, czy może… jest surogatką Kim Kardashian? Poznaj wszystkie szczegóły i dowiedz się wszystkiego o najmłodszej Kardashiance!
Choć Kylie (20) nie potwierdziła jak dotąd donosów mediów, wszystko wskazuje na to, że jest w czwartym miesiącu ciąży. Choć wcześniej przez lata spotykała się z raperem Tyga, to ojcem jej dziecka ma być inny muzyk – 25-letni raper Travis Scott. Dziecko ma przyjść na świat w lutym. Istnieje także teoria, że dziecko, które nosi młoda Jenner, jest trzecim potomkiem Kim Kardashian i Kanye West. Kim i Kanye trzy miesiące temu ogłosili bowiem, że wybrali surogatkę, a ich trzecie dziecko jest już w drodze. Dlatego właśnie wielu Amerykanów uważa, że terminy obu ciąży nie mogą być zbiegiem okoliczności! Niemniej jednak, okazuje się, że w ciąży jest jeszcze jedna Kardashianka – Khloe! To świeży news zza oceanu. Matrona klanu, Kris Jenner, podobno już myśli, jak zbić fortunę na ciążach córek. Chce podobno, by Kylie i Khloe zaprojektowały kolekcję ubiorów dla niemowląt.
Jenner to najmłodsza członkini klanu Kardashian-Jenner, w show-biznesie istnieje, odkąd skończyła 15 lat. Od tamtej pory jej imię praktycznie nie schodzi z pierwszych stron portali plotkarskich. Kylie jest influencerką, modelką, gwiazdą programów typu reality show, a także bizneswoman. Przeszła kilkanaście operacji plastycznych, by wyglądać tak, jak obecnie, stworzyła bardzo dochodową markę kosmetyczną Kylie Cosmetics, a niedawno dostała swój własny program reality na kanale E!. Na Instagramie Jenner obserwuje prawie 100 milionów użytkowników. Celebrytka urodziła się w Los Angeles, jest najmłodszym dzieckiem Kris Jenner i Caitlyn Jenner (dawniej Bruce’a Jennera) oraz najmłodszą przyrodnią siostrą słynnych Kim, Khloe i Kourtney Kardashian. Jej starsza siostrą jest zaś Kendall Jenner.
Choć Kylie wciąż jest bardzo młoda, to ma za sobą kilka poważnych związków. Pierwszym sławnym chłopakiem Jenner był piosenkarz Ramsey IV, para spotykała się przez 3 lata, a o ich związku nie było za wiele wiadomo. Kylie umawiała się także z synem Willa Smitha i Jady Pinkett Smith – Jadenem Smithem – w 2013 roku. Dopiero związek ze starszym o 8 lat raperem Tygą był szeroko opisywany w mediach, portale plotkarskie śledziły każdy ich ruch. Para przez 3 lata co chwilę się rozstawała, a potem do siebie wracała. Kontrowersyjnym aspektem ich związku był fakt, że Tygą ma kilkuletnie dziecko z bratową Jenner – Blac Chayną. Z Scottem Kylie zaczęła spotykać się w kwietniu tego roku. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja, że dwudziestolatka jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest raper.
Wszyscy wciąż czekają, aż Jenner oficjalnie potwierdzi swoją ciąże i zamieści pierwsze zdjęcie z brzuszkiem na Instagramie. Z pewnością zbierze ono więcej niż milion polubień!
źródło: gala.pl
Biografia Travisa
Jacques Webster, urodzony 30 kwietnia 1992 r., znany lepiej jako Travis Scott (dawniej stylizowany jako Travi$ Scott), to amerykański raper, wokalista, producent tekstów piosenek i producent płyt z Houston w Teksasie. W 2012 roku podpisał swój pierwszy kontrakt z Epic Records. W listopadzie tego samego roku Scott podpisał kontrakt z Kanye West GOOD Music, aby stać się częścią zespołu Very GOOD Beats, który pojawił się na okładce albumu „Cruel Summer” z 2012 roku. W kwietniu 2013 r. ogłoszono, że Travis podpisał rekordową umowę z wydawnictwem T.I. Grand Hustle. Pierwszy pełny projekt Jacquesa – mixtape o tytule „Owl Pharaoh” – został wydany w maju 2013 roku. W sierpniu 2014 r. pojawił się drugi mixtape, zatytułowany „Days before Rodeo”. Debiutancki album studyjny Webstera Rodeo został wydany we wrześniu 2015 r. był prowadzony przez hitowy „Antidote”, który znalazł się na szczycie Top 20 amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Jego drugi album Birds in the Trap Sing McKnight został wydany we wrześniu 2016 r., i zdobył na ogół pozytywne recenzje.
W wieku 16 lat Scott rozpoczął karierę muzyczną jako producent płytowy, koncentrując się na produkcji hip hopu. Wkrótce potem rozpoczął współpracę z wieloletnim przyjacielem Chrisem Hollowayem, tworząc duet The Graduates. W 2008 roku duet wydał pierwszą EP-kę na portalu społecznościowym Myspace. W następnym roku Scott i OG Chess, jeden z kolegów z Travisa, utworzyli grupę The Classmates. Wspólnicy wydali dwa projekty: Buddy Rich w 2009 r. i Cruis USA w 2010 r. [6] Scott zajmował się głównie produkcją w obu projektach. Duet pozostawał razem do końca 2012 roku, kiedy konflikty osobiste i spory finansowe doprowadziły do ​​rozbicia grupy [7]. Po wyjściu z college’u, Scott przeniósł się z Houston, do Waszyngtonu, gdzie Scott zaczął współpracę z przyjacielem Mikeem Waxxem, który był właścicielem serwisu muzycznego Illroots. W końcu Scott przeniósł się do Los Angeles w Kalifornii cztery miesiące później. Rapper z Atlanty i właściciel Grand Hustle Records T.I. później usłyszy jeden ze spektakli Scotta zatytułowany „Lights (Love Sick)”. Podczas pobytu w Los Angeles przedstawiciele T.I. skontaktowali się ze Scottem, poprosili go, aby wziął udział w spotkaniu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Kylie
Kylie Kristen Jenner (ur. 10 sierpnia 1997 w Los Angeles) – amerykańska gwiazda programów typu reality show, modelka, celebrytka, bizneswoman. Znana z udziału w programie E! Z kamerą u Kardashianów[1]. Od 6 sierpnia 2017r ma własny program „Life of Kylie”.
Kylie urodziła się w Los Angeles w Kalifornii i dorastała w Calabasas. Jest najmłodszą córką mistrza olimpijskiego z 1976 w dziesięcioboju Bruce’a Jennera (dziś Caitlyn Jenner) i Kris Jenner. Jenner ma dziewięcioro rodzeństwa: siostrę Kendall; ze strony matki ma trzy starsze przyrodnie siostry: Kourtney, Kim i Khloe i jednego przyrodniego brata, Roba. Ze strony ojca ma trzech przyrodnich braci: Burta, Brandona i Brody’ego i jedną przyrodnią siostrę, Casey. W 2007 roku pojawiła się w mediach za sprawą programu Z kamerą u Kardashianów, w którym brała udział z całą rodziną. Seria okazała się wielkim sukcesem, co zaowocowało kolejnymi spin-offami: Khloe & Lamar, czy Kourtney i Khloe jadą do Miami, w których również występowała.
Uczęszczała do Sierra Canyon School, gdzie była członkinią zespołu cheerleaderek, aż do 2012 roku, kiedy zdecydowała się na domowe nauczanie. Od 2014 do 2017 roku spotykała się z amerykańskim raperem Tygą.Wraz z Travisem Scottem spodziewają się córki, która ma przyjść na świat w lutym.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz