Kwaśniewska i Badach świętowali rocznicę ślubu


kwasniewska-i-badachChoć od ślubu minęły już cztery lata, kochają się z mężem, jakby to było wczoraj. Ola pochwaliła się swoim szczęściem fanom.
Roześmiani od ucha do ucha, zadowoleni, pełni dobrej energii, tak Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) i jej mąż Kuba Badach (40 l.) wyglądają na zdjęciu z wakacji, które Ola pokazała na swoim Instagramie.
Na co dzień para nie ma dla siebie zbyt dużo czasu, bo Kuba sporo koncertuje. Oboje cieszyli się więc, że udało im się wygospodarować wolne dni na kolejną wspólną podróż. Tym razem odwiedzili Tajlandię i z dala od wścibskich spojrzeń celebrowali czwartą, czyli kwiatową, rocznicę swojego ślubu.
Ola i Kuba wypoczywali m.in. na tajskiej wyspie Koh Samui, położonej w Zatoce Tajlandzkiej. Z jej uroków korzystali, przemieszczając się skuterem, który prowadziła córka byłego prezydenta. Wróciły wspomnienia z 22 września 2012 r., kiedy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.
Aleksandra przypominała ten dzień także swoim fanom, zamieszczając specjalnie dla nich w internecie zdjęcia z tej uroczystości, w sukience, której dotąd im nie pokazywała. Opatrzyła je podpisem: „Kiedy to poszło, ja się pytam”. Od razu posypały się gratulacje.
źródło: pomponik.pl
Biografia Oli
Aleksandra Kwaśniewska (ur. 16 lutego 1981) – polska celebrytka, prezenterka TV.
Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. 22 września 2012 zawarła związek małżeński z Jakubem Badachem[1].
Od grudnia 2006 do listopada 2007[2] współpracowała z telewizją TVN m.in. jako reporterka porannego programu Dzień Dobry TVN, gospodyni programu „Kulisy Tańca z Gwiazdami”. Od czerwca 2008 do lutego 2012 prowadziła program autorski Niedziela słodko-Kwaśniewska w stacji radiowej Planeta FM, a od kwietnia 2009 jest współprowadzącą programu Mała czarna w TV4.
W 2006 roku wystąpiła w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami. W parze z Rafałem Maserakiem zdobyła drugie miejsce. W „finale finałów” tego programu w parze z Michałem Skawińskim zajęła trzecie miejsce, podobnie jak w specjalnym Tańcu z gwiazdami – najpiękniejsze tańce.
W 2008 roku uczestniczyła w programie Ranking Gwiazd.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jakuba
Kuba Badach, właśc. Jakub Bartłomiej Badach[1] (ur. 24 sierpnia 1976 w Krasnymstawie) – polski muzyk, kompozytor i wokalista, a także aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Kuba Badach znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole muzyki pop Poluzjanci. Od 1999 roku występuje w zespole Bernarda Maselego – The Globetrotters. Prowadzi także solową działalność artystyczną.
Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana.
W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której absolwentem został w grudniu 2000. Podczas studiów brał udział w wielu projektach muzycznych. Współpracował wtedy m.in. z Katarzyną Gaertner, Robertem Jansonem (nagrał z nim dwie płyty: „Trzeci Wymiar” i „Nowy Świat”) oraz zespołem Polucjanci (w składzie: Robert Luty – perkusja; Piotr Żaczek – gitara basowa; Przemysław Maciołek – gitara; Tomasz Szymuś, Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe; Kuba Badach – wokal). W 2000 wydał wraz z zespołem debiutancki album zatytułowany Tak po prostu.
W 2002 Polucjanci dali koncert w klubie „Baggot INN” w West Greenwich Village na Manhattanie, a 8 czerwca Polucjanci i Kayah zagrali koncerty w prestiżowej sali „Avery Fisher Hall” w Lincoln Center. Koncert, przygotowany przez Ewę Sokołowską, poświęcony był Andrzejowi Zausze.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz