Kupicha poznał Sienicką rok przed rozwodem

kupicha-sienickaWiadomość o rozstaniu muzyka z żoną oraz o przyjściu na świat dziecka spoza małżeństwa, zaskoczyła niemal wszystkich. Piotr i Agata Kupichowie uchodzili bowiem przez kilka lat za bardzo dobraną parę. Zero skandali, dwójka dzieci i dom.
Okazało się, że były to tylko pozory. Lider zespołu Feel zdradzał żonę z Eweliną Sienicką już rok przed rozwodem.
Agata i Piotr zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Szybko zdecydowali się na ślub i założenie rodziny. Żona muzyka zaakceptowała jego rock’n’rollowy tryb życia i ciągłą nieobecność w domu.
Agata opowiadała w wywiadach, jak bardzo ufa mężowi.
– Nigdy nie miałam takich myśli. Na pewno nie przyniosłyby nic dobrego. Patrzyłabym na Piotra podejrzliwie, zastanawiałabym się, co też robi wieczorem w trasie. Po co?
„Na żywo” informuje, że do myślenia nie dawały jej nawet damskie części garderoby w bagażu Kupichy. Tłumaczyła sobie, że to ubrania fanek, które pewnie rzucały na scenę podczas występu.
Nic dziwnego, że nie zauważyła, iż mąż zainteresował się inną kobietą. Piotr poznał Ewelinę rok przed rozwodem. Kilka tygodni później podczas wspólnej wyprawy do Afryki, zdobyli Kilimandżaro.
– U nas relacje mąż-żona to są relacje bardzo partnerskie i każdy, jeśli ma ochotę, może robić, co chce – powiedział dziennikarce, zapytany o to czy Agata się o niego martwi podczas takich wypraw.
Kupicha zawsze podkreślał, że najważniejsze dla niego jest to, by mieć do czego wracać. Okazuje się, że Ewelina podobnie patrzy na świat.
– Najważniejsza jest rodzina. I to, że zawsze mam dokąd wrócić: do domu – wyznała jakiś czas temu.
Znajomi Agaty i Piotra byli pewni, że ich miłość przetrwa wszystko.
– Wy to będziecie ze sobą do końca życia,. To samo wam się podoba, z tego samego się śmiejecie – mówił Kupisze gitarzysta z jego zespołu, Jasiek Kidawa.
Małżeństwo rozpadło się w sierpniu 2013 roku. Obecnie lider Feel wychowuje kilkutygodniowe dziecko z Eweliną.
źródło: nocoty.pl

Dodaj komentarz