Krzysztof Włodarczyk i Małgorzata Babilońska biorą rozwód


Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (35 l.) udzielił szczerego wywiadu jednemu z portali, w którym przyznał, że jest w trakcie rozwodu z żoną.
O pięściarzu pisało się w ostatnim czasie głównie w kontekście jego nieślubnego dziecka z niejaką Magdaleną. Żona Małgorzata Babilońska długo znosiła zachowanie męża, broniąc go w mediach i wykazując się ogromną wyrozumiałością.
Teraz, po dziewięciu latach małżeństwa, powiedziała dość.
W wywiadzie dla portalu weszlo.com Włodarczyk potwierdza, że jest w trakcie rozwodu z żoną. Winą za rozpad małżeństwa obarcza również Małgorzatę, mówiąc, iż „nie była święta”.
Twierdzi, że żona robiła mu ciągłe awantury, wyrzuty, co „zniszczyło go psychicznie”.
„Tak się nie dało żyć. Gośka wiedziała, albo podejrzewała, że są inne kobiety. (…) Nie jestem łajdakiem. Po prostu lubię kobiety, jak każdy. Ludzie różnie gadają, nie zawsze tylko prawdę. Zresztą, odkąd urodziła mi się córka, nie interesują mnie takie rzeczy” – mówi „Diablo”.
Podczas trwania małżeństwa z Małgorzatą Krzysztof „był w związku z Magdaleną” – owocem tej relacji jest córka Zuzia, z którą pięściarz nie ma dziś kontaktu.
Jego zdaniem „zdrowy, normalny facet po prostu musi oglądać się za innymi dupami”, tym bardziej że od żony nie zawsze dostawał to, czego oczekiwał.
„Wiesz, zdrady nie biorą się znikąd. Najczęściej zaczyna się od nieprzyjemności i nieporozumień w związku. Jeśli facet ciągle słyszy od żony, że tego nie chce, tego nie lubi i tak dalej, to będzie tego szukał gdzie indziej” – tłumaczy pięściarz, zarzucając żonie, że przestała o niego walczyć, tak jak było to na początku ich znajomości.
„To mi się bardzo podobało, łechtało moją męską dumę” – przyznaje.
Obecnie Włodarczyk ma dużo więcej spokoju, nie musi martwić się, że żona „przyłapie go na czymś”. Szuka nowej kobiety.
źródło: pomponik.pl
Biografia Krzysztofa
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (ur. 19 września 1981 w Warszawie) – polski bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej (do 200 funtów[1]).
Pierwszą zawodową walkę stoczył w 10 czerwca 2000 roku. W swym debiucie pokonał przez nokaut w 2 rundzie Bułgara Andreia Georgieva.
7 grudnia 2001 stoczył walkę o wakujący pas interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. Włodarczyk wygrał przez techniczny nokaut w 10 rundzie, z Włochem Vincenzo Rossitto. Był to pierwszy pojedynek, który „Diablo” stoczył poza granicami Polski.
4 maja 2002 po raz pierwszy bronił tytuł interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. W 6 rundzie przez nokaut wygrał z Senegalczykiem Badarą M’baye.
21 września 2002 na gali w Stargardzie Szczecińskim wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza Polski w kategorii junior ciężkiej po pokonaniu w 5 rundzie przez TKO Białorusina Siergieja Krypenicha.
23 listopada 2002 po raz drugi obronił pas interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. W ostatniej, 12 rundzie przez techniczny nokaut zwyciężył Belga Ismaila Abdoula.
Pierwszą porażkę poniósł w swoim dwudziestym pierwszym pojedynku, 26 kwietnia 2003 roku z Pavlem Melkomianem. W 5 rundzie Rosjanin doznał rozcięcia łuku brwiowego i nie mógł kontynuować pojedynku. Po podliczeniu punktacji sędziowie orzekli wygraną Melkomiana na punkty. Stawką walki był wakujący pas interkontynentalnego mistrza świata federacji WBA[3]
28 czerwca 2003 po 10 rundowym pojedynku Włodarczyk pokonał jednogłośnie na punkty Brazylijczyka Roberto Coelho. Stawką walki był tytuł międzynarodowego mistrza Polski w kategorii junior ciężkiej.
13 grudnia 2003 zdobył tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBC, zwyciężywszy niejednogłośnie na punkty po 10 rundach Rosjanina Siergieja Karaniewicza.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz