Krzysztof Włodarczyk i Karina snują ślubne plany


Krzysztof WlodarczykJuż zapowiada ślub! Chociaż podobno nie ma szans, by go wziął wcześniej niż w 2019 roku. Krzysztof Włodarczyk (36 l.) snuje plany na przyszłość z nową dziewczyną, Kariną. Zdążył się już pochwalić, że się zaręcza i żeni.
Tymczasem wciąż nie znalazł czasu na to, żeby iść do sądu i złożyć pozew rozwodowy.
Mimo że od żony, trenerki fitnessu Małgorzaty Babilońskiej, wyprowadził się już pięć miesięcy temu.
Za „Diablo” ciągnie się opinia kobieciarza i awanturnika. Długo zalegał z alimentami na córkę, miotał się między żoną a kochanką.
Teraz wyznał dziennikarce „Twojego Imperium”, że naprawdę się zmienił.
– Chciałbym, by wszyscy uwierzyli, że jestem taki, jak powiedziałem, że będę – oznajmił Włodarczyk.
Zapytany o to, jak weźmie ślub, skoro wciąż nie ma rozwodu, zamilkł, po czym dodał: – Jeśli chodzi o zaręczyny czy inne wielkie imprezy, myślę, że to kwestia kilkunastu miesięcy, bo nie sądzę, żeby udało mi się zdążyć w przyszłym roku.
Czas pokaże.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Krzysztofie
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (ur. 19 września 1981 w Warszawie) – polski bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej (do 200 funtów[1]).
Pierwszą zawodową walkę stoczył w 10 czerwca 2000 roku. W swym debiucie pokonał przez nokaut w 2 rundzie Bułgara Andreia Georgieva.
7 grudnia 2001 stoczył walkę o wakujący pas interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. Włodarczyk wygrał przez techniczny nokaut w 10 rundzie, z Włochem Vincenzo Rossitto. Był to pierwszy pojedynek, który „Diablo” stoczył poza granicami Polski.
4 maja 2002 po raz pierwszy bronił tytuł interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. W 6 rundzie przez nokaut wygrał z Senegalczykiem Badarą M’baye.
21 września 2002 na gali w Stargardzie Szczecińskim wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza Polski w kategorii junior ciężkiej po pokonaniu w 5 rundzie przez TKO Białorusina Siergieja Krypenicha.
23 listopada 2002 po raz drugi obronił pas interkontynentalnego mistrza świata federacji IBF. W ostatniej, 12 rundzie przez techniczny nokaut zwyciężył Belga Ismaila Abdoula.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz