Krzysztof Rutkowski i Maja Plich: ślub jeszcze w tym roku?


rutkowski-plich-pilchMaja Plich (33 l.) ma zostać czwartą i ostatnią żoną Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.). Przekładana od miesięcy ceremonia ma się odbyć jeszcze tego roku. A przyszli małżonkowie są w sobie bardzo zakochani.

Gdy kilka dni temu dziennikarze „Twojego Imperium” spytali, co z tym ślubem, słynny „detektyw” odparł w swoim stylu: – Właśnie wybieram się do Berlina po garnitur.

Wprawdzie kilka miesięcy wcześniej powiedział, że te garnitury kupi w Mediolanie, ale być może faktycznie je kupił, tylko dziś są już niemodne…

„Detektyw” jak zawsze zapewnia, że jego wybranka jest wspaniałą kobietą i lepszej żony nie mógłby sobie wymarzyć. A ona sama już właściwie nie potrzebuje ślubu, bo całym sercem czuje się panią Rutkowską.

W rozmowie z tygodnikiem zwierzyła się, jak cudowne życie wiedzie u boku Krzysztofa. Twierdzi, że dzięki niej Rutkowski się zmienił. A nie było łatwo.

„Przyznaję, że czasami wciąż trudno mi żyć z Krzysztofem. Ale bez niego brakuje mi oddechu. Jest dwóch Krzysztofów, zupełnie różnych, ale kocham ich obu. Kiedy trzeba, mój mężczyzna wkłada moro i idzie na poligon życia. Wtedy jest szybki, zimny, nerwowy, czasem radykalny. Za to w domu zrzuca skórę macho, wyznaje mi miłość i całuje stopy. Krzysztof jest wtedy najczulszym facetem na świecie. Gdy przychodzi weekend, to on przygotowuje dla naszej rodziny posiłki. Gdy gotuje, ja siedzę przy nim i rozmawiamy” – opowiada.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Krzyśku

Krzysztof Rutkowski (ur. 6 kwietnia 1960 w Teresinie) – polski przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm IV kadencji, były detektyw[1].

W 1981 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie. Następnie przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej, w tym czasie należał do warszawskiego oddziału ZOMO[2]. Od 1988 do 1990 był dyrektorem agencji ochroniarskiej „Sekuritas”. W 1990 w Austrii założył własną agencję detektywistyczną.

W latach 1990–2001 był właścicielem Biura Detektywistycznego „Rutkowski”, w 2002 został właścicielem Biura Doradczego „Rutkowski”. Współpracował z telewizją TVN przy produkcji programu Detektyw, dokumentującego wybrane akcje jego biura[3]. Od 1995 posiada także obywatelstwo austriackie.

W wyborach w 1993 bez powodzenia kandydował do Sejmu z 6. miejsca listy Bezpartyjnego Bloku Wspierania Reform w województwie skierniewickim (otrzymał 1106 głosów). W wyborach parlamentarnych w 2001 uzyskał mandat posła na Sejm IV kadencji z listy Samoobrony RP (wstąpił do tego ugrupowania we wrześniu 2001[4]). Kandydował w okręgu łódzkim, otrzymując 13 946 głosów (4,16% głosów w okręgu). 12 grudnia 2001 wystąpił z klubu parlamentarnego i partii[5], później zasiadał w kole poselskim Partii Ludowo-Demokratycznej, Federacyjnym Klubie Parlamentarnym i kole poselskim Stronnictwa Gospodarczego. Zasiadał w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz w Komisji Kultury i Środków Przekazu. Od 2003 do 2004 był obserwatorem, a od maja do lipca 2004 posłem do Parlamentu Europejskiego. Zasiadał tam w Komisji Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej[6]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów o Mai

Maja Pilch prowadzi biznes w Polsce i Wielkiej Brytanii. Do spółki z siostrą ma agencję reklamową, ich firma ponadto zajmuje się organizacją występów artystycznych na Wyspach.

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *