Krzysztof Rutkowski i jego partnerka: kryzys w związku?

rutkowski-plich-pilchChyba wszyscy pamiętają zaręczyny Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) i jego partnerki Mai Plich (32 l.). Słynny detektyw oświadczył się ukochanej na wizji, podczas programu „Skandaliści”. Teraz jednak możemy nie doczekać się ślubu tej barwnej pary.
Detektyw swego czasu był bardzo rozchwytywany przez płeć przeciwną, a kobiety niemalże biły się o to, by spędzić życie u jego boku. Bój ten wygrała finalnie Plich. Tak się przynajmniej mogło wydawać.
Para nawet doczekała się potomka, Krzysztofa Juniora. Detektyw-celebryta, pragnąc stworzyć mu pełną rodzinę, oświadczył się swojej ukochanej, podając przy okazji w telewizji datę ślubu. Oczywiście Maja utrzymywała, że o niczym nie wiedziała, także o terminie ślubu.
Teraz detektyw przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę i w jednym z programów zasugerował, że między nim a Plich nie układa się najlepiej.
„Sytuacja w tym momencie zaczyna dobiegać do takiego etapu, być może końcowego…” – powiedział w programie „Kossakowski. Być jak…”, wprawiając w osłupienie prowadzącego.
Powodem ponoć ma być zazdrość Majki i to, że nie akceptuje ona innych kobiet w życiu Krzyśka.
„Słuchaj, być może się sytuacja poprawi, być może ona zmieni swój stosunek, bo jej powiedziałem: Jeżeli ty nie zmienisz pewnych zachowań, to ja odejdę. Jeżeli masz tylko żal, który jest wynikiem zdjęcia, że tu byłam w ciąży, a tu byłeś z tą widziany tu i tkwi to w tobie…” – dodał na koniec rozmowy.
Jak widać, sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nowe wieści, które detektyw i jego partnerka publikują w mediach społecznościowych.
źródło: pomponik.pl
Biografia Mai
Maja Pilch prowadzi biznes w Polsce i Wielkiej Brytanii. Do spółki z siostrą ma agencję reklamową, ich firma ponadto zajmuje się organizacją występów artystycznych na Wyspach.
Biografia Krzysztofa
Krzysztof Rutkowski (ur. 6 kwietnia 1960 w Teresinie) – polski przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm IV kadencji, były[1] detektyw.
W 1981 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie. Następnie przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej, w tym czasie należał do warszawskiego oddziału ZOMO[2]. Od 1988 do 1990 był dyrektorem agencji ochroniarskiej „Sekuritas”. W 1990 w Austrii założył własną agencję detektywistyczną.
W latach 1990–2001 był właścicielem Biura Detektywistycznego „Rutkowski”, w 2002 został właścicielem Biura Doradczego „Rutkowski”. Współpracował z telewizją TVN przy produkcji programu Detektyw, dokumentującego wybrane akcje jego biura[3]. Od 1995 posiada także obywatelstwo austriackie.
W wyborach w 1993 bez powodzenia kandydował do Sejmu z 6. miejsca listy Bezpartyjnego Bloku Wspierania Reform w województwie skierniewickim (otrzymał 1106 głosów). W wyborach parlamentarnych w 2001 uzyskał mandat posła na Sejm IV kadencji z listy Samoobrony RP (wstąpił do tego ugrupowania we wrześniu 2001[4]). Kandydował w okręgu łódzkim, otrzymując 13 946 głosów (4,16% głosów w okręgu). 12 grudnia 2001 wystąpił z klubu parlamentarnego i partii[5], później zasiadał w kole poselskim Partii Ludowo-Demokratycznej, Federacyjnym Klubie Parlamentarnym i kole poselskim Stronnictwa Gospodarczego. Zasiadał w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz w Komisji Kultury i Środków Przekazu. Od 2003 do 2004 był obserwatorem, a od maja do lipca 2004 posłem do Parlamentu Europejskiego. Zasiadał tam w Komisji Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz