Krzysztof Rutkowski i jego dziewczyna na Targach Książki


rutkowski-plich-pilchKrzysztof Rutkowski (57 l.) i jego dziewczyna Maja Pilch gościli niedawno na warszawskich Targach Książki. Oczywiście najwięcej zainteresowania budziła idealna fryzura „detektywa”.

Stała się ona jego znakiem rozpoznawczym, z którego sam właściciel chyba jest bardzo dumny. Trudno się dziwić, że przykuwa wzrok – w końcu takie uczesanie jest bardzo nietypowe. Podoba wam się?
źródło: pomponik.pl

Biografia Krzyśka

Krzysztof Rutkowski (ur. 6 kwietnia 1960 w Teresinie) – polski przedsiębiorca, polityk, poseł na Sejm IV kadencji, były[1] detektyw.

W 1981 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie. Następnie przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej, w tym czasie należał do warszawskiego oddziału ZOMO[2]. Od 1988 do 1990 był dyrektorem agencji ochroniarskiej „Sekuritas”. W 1990 w Austrii założył własną agencję detektywistyczną.

W latach 1990–2001 był właścicielem Biura Detektywistycznego „Rutkowski”, w 2002 został właścicielem Biura Doradczego „Rutkowski”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Mai

29 – letnia Maja Pilch prowadzi biznes w Polsce i Wielkiej Brytanii. Do spółki z siostrą ma agencję reklamową, ich firma ponadto zajmuje się organizacją występów artystycznych na Wyspach.

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *