Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są zaręczeni


Krzysztof Ibisz zaręczył się! Radosną nowinę prezenter potwierdził w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich. Wybranką 56-latka jest uczestniczka drugiej edycji „Top Model”.
Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Ibisz już niebawem po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Jak się okazuje, prezenter pod koniec ubiegłego roku, w zupełnej tajemnicy przed mediami, zaręczył się ze znaną z „Top Model” Joanną Kudzbalską, z którą spotyka się od kilku miesięcy. Medialne doniesienia w rozmowie z „Pudelkiem” potwierdził sam zainteresowany. – Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.
Nowa partnerka prowadzącego „Taniec z gwiazdami” to 29-letnia Joanna Kudzbalska, uczestniczka drugiej edycji „Top Model”. Modelka w czasie trwania show, w którym finalnie zajęła czwarte miejsce, była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się w stu procentach na modelingu. Ostatecznie postanowiła ukończyć studia, a obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie.
Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz jest dwukrotnie rozwiedziony. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, a owocem ich związku jest syn Vincent.źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Krzyśku
Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) – polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm RP I kadencji.
W 1984 ukończył LIII Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie, a w 1988 studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W 1998 został absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego[1].
18 lipca 1987[2] debiutował jako aktor teatralny w roli Ryjka w sztuce Sen nocy letniej w stołecznym Teatrze Ochoty. W latach 1988–1993 był aktorem Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Top Model
Top Model (do 3. edycji jako Top Model. Zostań Modelką) – polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model.
Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.
Jurorzy programu szukali 50 najlepszych modelek w kilku polskich miastach. W trzecim odcinku wybrane dziewczyny brały udział w specjalnym obozie, na którym zostawały poddane wielu zadaniom, z czego jurorzy wyłonili finałową trzynastkę. Wprowadzały się one do położonego w Łomiankach domu modelek, gdzie prowadziły wielomiesięczną rywalizację o tytuł Top Modelki. Nagrodami były: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek NEXT. W kolejnych odcinkach odpadały kolejne uczestniczki. W finale to widzowie decydowali, która dziewczyna wygrywa. Aby dostać się do programu, dziewczyna musiała spełniać dwa warunki: musi mieć minimum 170 cm wzrostu i być w wieku 18-27 lat. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz