Krzysztof Gojdź i Ola Ciupa: wyznanie lekarza

Ola Ciupa poznała Krzysztofa Gojdzia dzięki niefortunnemu upadkowi na rolkach. Lekarz gwiazd pomógł jej się pozbyć śladów po owym zdarzeniu.
Najwidoczniej efekt zabiegu przeszedł oczekiwania celebrytki, bo od sierpnia zeszłego roku nie rozstaje się z panem doktorem. Para chwali się czułymi zdjęciami, nie stroni od wyznań. Wygląda jednak na to, że znany lekarz chce pójść jeszcze dalej.
Zakochany Gojdź przyznaje, że wciąż jeszcze dojrzewa do wieloletniego związku, ma jednak nadzieję, że obecna relacja jest tą na kolejne 60 lat.
– Jestem bardzo zakochany. Mam nadzieję, że to związek na kolejne 60 lat, do setki. W wieku nawet dziewięćdziesięciu paru lat można pięknie żyć, można się kochać, tylko trzeba uwierzyć w miłość. Sam dojrzewam do tak długiego związku – wyznał.
Ciekawe, co na to Ciupa.
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: partner, chłopak Oli, dziewczyna, partnerka Gojdzia
Biografia Krzysztofa
Krzysztof Gojdź (ur. 1972 w Dębnie) – polski lekarz specjalizujący się w medycynie estetycznej[1], doktor nauk medycznych.
Prowadzi program Niezwykłe przypadki medyczne (2016) w telewizji TVN Style[2]. Jest autorem dwóch książek z zakresu medycyny estetycznej[3].
Publikacje
Sekrety medycyny estetycznej, 2015 ISBN 9788379452071
Twoja twarz, twój charakter, 2016 ISBN 9788379454198
źródło: pl.wikipedia.org
Biografia Oli
Aleksandra Ciupa (ur. 1 sierpnia 1990 roku w Radomsku) – polska modelka, prezenterka telewizyjna i celebrytka, która zdobyła popularność po występie w roli Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku.
W 2013 roku została I wice Miss Mazowsza 2013, a także brała udział w wyborach Miss Polski 2013, gdzie dotarła do etapu półfinałowego. W tym samym roku została finalistką Foto Models Poland 2013. W sierpniu została prezenterką programu Discostacja na kanale iTV[2], a także zagrała w teledysku do piosenki „Czegoś ciągle mi brak” zespołu disco polo Mega Dance. Modelka pojawiła się także w klipach do dwóch innych utworów grupy – „Siódme niebo” i „Jesteś już przy mnie”[3].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz